Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11990
Players nickname
Dino Rossi
Administrators nickname
Duni_Dani
Date
Dec 21, 2021
Time
00:00
Proofs
Nazalost, nemam dokaz, ali priznajem da sam napravio gresku koju necu sigurno vise ikad ponoviti.

nodinodi

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
1
Dobio sam ban na 6 dana zbog psovanja boga. Stvar je u tome sto je nas nekoliko bilo kod kazina i zapucalo se u mene 3-4 auta a ja sam vec pricao sa nekim likom u autu. I kako je doslo do tog lancanog sudara ja sam iz ljutnje psovao boga ali nisam bas upratio da pricam in-game. Tako da mi je neki lik dosao govori sto psujes boga hoces ban i tako to, a ja ne provaljujem da sam pricao. I sve normala kontam neko je drugi, kad ulazim maloprije vidim da imam ban. Nije mi bila namjera da psujem nekoj raji in-game to je bila cista frustracija (skoro sam sakama u zid od sobe poceo udarat). Mislim igrao sam rp dugo i nikad nisam nekom liku dosao psovao bilo sta. Doslovno sam jucer poceo igrati i svidio mi se server da sam cak i prime kupio i jos puno nekih zezancija. Meni je stvarno zao tom liku koji je to cuo, nisam imao namjeru da uvrijedim bilo koga i izvinjavam se za svoje djelo, obecavam da se nece vise ponoviti.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Postovanje, nazalost takve stvari uzimamo ozbiljno u obzir tako da sacekajte da vam ban istekne. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom