Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2102
Players nickname
Nani_Armone
Suspect ID
16688
Date of violation
Jan 21, 2023
Time of violation
19:01
Proofs
https://streamable.com/ps652h

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
video kraci od 1 minut + mg + postavio ceo video da vidimo sta si radio pre postavi gde si nas udarao ili necesh to da postavish epa ja cu uzivaj
 

Mirko Zlikovski

Douple taped
Leader of unofficial org
Joined
Jan 20, 2022
Messages
189
video kraci od 1 minut + mg + postavio ceo video da vidimo sta si radio pre postavi gde si nas udarao ili necesh to da postavish epa ja cu uzivaj
Kakav mg pre eventa??? Video kraci od 1 min,ovo je "RP" situacija
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Kako ovde nije trazen pov od cele situacije a meni se trazi?



Cim je covek opalio metak u mene upalio sam pov na shortcut.
Vreme imas, lokacija je bizwar mapa i pise ti ID koji me ubio gore, ne razumem sta trazis.
 

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
Kako ovde nije trazen pov od cele situacije a meni se trazi?



Cim je covek opalio metak u mene upalio sam pov na shortcut.
Vreme imas, lokacija je bizwar mapa i pise ti ID koji me ubio gore, ne razumem sta trazis.
ne gubi se druzi na ovu zalbu koja je approved se sve jasno vidi kako dolazish udarash bez veze prekrsavash pravilo CD - character damage a na tvom povu se vidi kako odjednom umiresh pokazi pov gde provocirash i sve to gde nas gurash sa krova
 

Ragib Bomba

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
98
ne gubi se druzi na ovu zalbu koja je approved se sve jasno vidi kako dolazish udarash bez veze prekrsavash pravilo CD - character damage a na tvom povu se vidi kako odjednom umiresh pokazi pov gde provocirash i sve to gde nas gurash sa krova
ti si sam priznao ovdje zasto si ga ubio to nije dovoljan razlog a pogotovo prije eventa philip chosen banned for cheat miki reyli fanboi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom