Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16909
Players nickname
David Bumbar
Suspect ID
1030
Date of violation
Jan 22, 2023
Time of violation
11:065
Proofs
https://youtu.be/AlaXSIUONqY

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Branio sam lab svoj i gospodin sa ID: 1030 nije mu dovoljno to sto je pobedio mora jos i psihicki da se izivljava nadamnom ja to nemoram i ne zelim da tolerisem osecam5 se uvredjeno i ponizeno nakon njegove izjave "mali pavijanu, pizdo jedan i Mrs" to su za mene sve uvrede i zelo bih da doticna osoba snosi maksimalnu kaznu za OOC vredjanje. Prijatan dan.
 

Ljuba Kush

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
154
Ne brini nista Bumbi brojano ti je 5 sec ni ti nisi imao straha za zivot ali necu da postam ne brini nisam forum warrior kao ti
 

zujo

Player
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
14
OVO JE MG OD STRANE lika koj je reko bumbi a gospodin david bumbar je imo masku
 

Ljuba Kush

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
154
Gospodin u pm sto je on neki gospodin ja sam mu video ime iznad i znam da je to Bumbar zato sto smo vise puta bili u org zajedno
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Branio sam lab svoj i gospodin sa ID: 1030 nije mu dovoljno to sto je pobedio mora jos i psihicki da se izivljava nadamnom ja to nemoram i ne zelim da tolerisem osecam5 se uvredjeno i ponizeno nakon njegove izjave "mali pavijanu, pizdo jedan i Mrs" to su za mene sve uvrede i zelo bih da doticna osoba snosi maksimalnu kaznu za OOC vredjanje. Prijatan dan.
Nek ti je rekao i treba majmune bumbarski.
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
339

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Ne brini nista Bumbi brojano ti je 5 sec ni ti nisi imao straha za zivot ali necu da postam ne brini nisam forum warrior kao ti
ja bih od sve na svetu najvise volio da ti to objavis da dobijem taj fear RP ja te molim posto se meni nije sacuvalo inace bih aj self report uradio sigurno uz zamenu za warn za fam vendettu tako da slobodno aj se ne zlim objavi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom