Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Felix Gallardo
Administrators nickname
Aleksa Starcevic
Date
Dec 21, 2021
Time
21:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/30499/

FelixGallardo

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
10
Pozdrav ,

zalim se preko ove teme na odluku navedenog admina za prihvacanje zalbe ( link ) u moje ime.
U ovom linku mozete pronaci dokaze kako sam ja nekome vrijedao majku.

Zelio bih se ograditi od ove odluke zbog koje sam dobio 7 dana OCC vrijedanje majke,jer ovo ni po jednoj cinjenici nije bilo vrijedanje roditelja ili majke Occ.
Nego postapalica koju ste mogli cuti gdje god da ste u zivotu bili pocevsi od osnovne skole kad nakon ne uzornog ponasanja Vama uciteljica kaze jel te majka tako naucila ( bez obzira jel imate roditelja ). Sto bi u prijevodu znacilo da se sve nosi od kuce.
Svi smo mi nastali od nekoga, prirodnim putem preko oca i majke. Ili muskarca i zene, kako u RL tako se navodi i u inGame jer je RP simulacija Real Life-a.

Momak koji mi je rekao "Fuck the police" ( zato sto je ulicar i bandit) dobija razuman i cist odgovor od visoko obrazovanog drzavnog sluzbenika po ulicnom slengu "Jel te majka tako naucila".

Smatram da nikome nisam majku uvrijedio niti IC niti OCC. Nisam imao namjeru nikoga vrijedati nego odgovoriti. Smatram da ovo nije za ban od 7 dana jer ovdje vrijedanje je ravno 0.
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Decko je uso na pola sata proso mu prosli ban, nista nije ruzno rekao i opet dobio, ovo je strasno.
A kad slan neke bande napravi neko sranje usmena im ide, ovo je strasno!!!
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Ne zanima me da li je mislio vrijedjati majku ili sta ne, spomenuo mu je majku i decko se moze uvrijediti jer mozda nema majku. Sta ti znas tko je njega sta ucio i da li ga je itko ucio, mozda decko nema roditelje a ti mu tu spominjes majku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom