Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na administratora Abraham Elkhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2304
Players nickname
Milos Benzinac
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Dec 22, 2021
Time
14:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kEnwaBXTHJc

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Zalba na Abraham Elkhabub znog threda Rejected - Zalba na admina Mujo Mustafic
Jer smatram da mu matematika nije tacna. Vezano isto za thread Approved - General rules for State 1.14 | 4712, 1064, 2304 Ponavaljam odobren na engleskom jeziku!...
Dalje gospodin u tacno u 19-om minutu pocinje da spava! Gde se i tajmer zaustavlja. Gospodin tacno spava 2 minuta i 14 sekundi.Onda spamuje neku carapu koju mu niko nije stavio u usta sa ME komandom. Onda istu izmisljenu skida sa DO komandom. Sa tom komandom koliko znam RP je mogao da napise za umisljenu carapu da je ta carapa ukusnu. Sa navedenim video dokazom sa njegove strane mislim da administracija nije postupila ispravno. Isto tako sa dokazima za LTA sa moje strane nije postupila ispravno.Gospodin je svo vreme kupovao sebi vreme da izgovori da mu je isteklo vreme. Sto je po video dokazu izbegavanje hapsenja tj FAIL RP. U koliko zalba bude odbijena samo da vam napomene da cu da idem i dalje. Iskoristicu sve moguce izvore jer mi je dosta nepravde na RS serveru kako od strane igraca tako od strane administracije hvala na razumevanju.
S postovanjem
Milos Tomin
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,863
Nakon detaljnih pregleda ovog slucaja. Ja vama opet govorim da je Mujo Mustafic donio ispravnu odluku na zalbu koja je bila protiv vas, samim tim igrac pod imenom Sakal ce dobiti ban sa servera zbog toksicnosti i provociranja igraca i pokusavanjem namjernog disbanda organizacija.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom