Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break | Porodica Thieves

Status
Not open for further replies.
Your ID
29768
Players nickname
Aleksandarr knezzevicc
Suspect ID
17173
Date of violation
Jan 25, 2023
Time of violation
19:15
Proofs
https://youtu.be/ljAQabUNDT8https://youtu.be/ziN0ZAJ1X90https://youtu.be/tIHJt8lt0TA

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
Evo ovako je sve pocelo ja sam usao kod njih u kucu i kreno da probrim ID 17173 da izadje on nije ispunio zahtev gde sam ga ja ubio on se onda vratio de ja nisam ni kreno da projim nego sam ga samo puco on je tu prekrsio NLR i VDM jos ostali clanovi porodice su me pucali i radili animacije dok sam lezao bez svesti.
 

Dragx

Player
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
33
Na ovim videjima se vidi kako si usao u familijarnu kucu SAM znaci vec si u pocetku uradio FEAR RP. Ubio si ID 17173 u njegovoj kuci, covjek normalno da ce se vratiti u svoju kucu. Nakon šta se on vratio ne naoruzan ti si zapucao po njemu i prekrsio si pravilo G.P. 6.15. Drugi iz porodice bi trebali gledati kako rafalas po njihovom famu? Sto se tice animacije nad mrtvim tijelom to je uradio decko sto je tek usao u grad i predlazem da ga se kazni manjom kaznom jer je nov i nije upoznat sa svime.
 

Paja Valujev

Player
Player
Joined
Jan 5, 2023
Messages
11
Danima dolazis i provociras da bi nam nabio warn sto se tice nabijanja nabit cu te nogom u glavu ako ovako nastavis, stavljas na ingrand slike kako si u nasoj fam kuci i mislis da ce svi stojat i gledat u tebe. Ti nama brojis u nasem famu i ubijas nas zbog panela koji ne postoje. Prestani glumit mangupa i reci onome ko te salje da dode sljedeci puta s tbom pa da ga upoznamo. Nemoj glumit i izigravat neku zrtvu jer si stvarno mali debil ako te roditelji nisu tukli kad si bio mali ima tko hoce kada si malo narastao..
 

ElmirWaa

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
43
haha thieves porodica koja ima samo jedno pravilo da ne pomjeras ljude dok Im je makro upaljen posebno na mikija koji zivi na makru,drugo cist warn za porodicu ne broji se,vraca se nakon ubistva iako nije proslo 10-15 minuta tu je I naravno vdm svaka vam cast ne govorite da neko ne zna pravila Kad ste vi ti koji krsite pravila. OVO TREBA KAZNITI!
 

ElmirWaa

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
43
Na ovim videjima se vidi kako si usao u familijarnu kucu SAM znaci vec si u pocetku uradio FEAR RP. Ubio si ID 17173 u njegovoj kuci, covjek normalno da ce se vratiti u svoju kucu. Nakon šta se on vratio ne naoruzan ti si zapucao po njemu i prekrsio si pravilo G.P. 6.15. Drugi iz porodice bi trebali gledati kako rafalas po njihovom famu? Sto se tice animacije nad mrtvim tijelom to je uradio decko sto je tek usao u grad i predlazem da ga se kazni manjom kaznom jer je nov i nije upoznat sa svime.
Dragx a sta je sa vdm,animacije nad mrtvim tjelom i Gp 6.15 koji se ocito vidi na videu
 

Dragx

Player
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
33
haha thieves porodica koja ima samo jedno pravilo da ne pomjeras ljude dok Im je makro upaljen posebno na mikija koji zivi na makru,drugo cist warn za porodicu ne broji se,vraca se nakon ubistva iako nije proslo 10-15 minuta tu je I naravno vdm svaka vam cast ne govorite da neko ne zna pravila Kad ste vi ti koji krsite pravila. OVO TREBA KAZNITI!

Nije li ovo discord slika od tvoje porodice na kojoj farmate rp tikete i spremate ih u neki nesto zvano bodhi 🤣🤣🤣 a mene si bato naso da prozivas koji u zivotu nisam lika pretrazio jer mi nije trebalo da pare skupljam na tako jadan i nizak nacin. Za pocetak krenite od sebe, ne prozivaj me za nesto sto ti sam nisi kriv
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom