Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Felix Gallardo
Administrators nickname
Aleksa Starcevic
Date
Dec 22, 2021
Time
20:20
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/30575/

FelixGallardo

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
10
Pozdrav,

postavljam opet ovu temu iako sam na prosloj dobio approved i smanjila mi se kazna sa 7 na 3 dana. To je super, zahvalio sam se sve 5.

Onda vidim ovo danas ( link ) i pitam se pa gdje je tu logika. Ovaj dokaz je gdje se navodi u replay-u kako funkcionise pravilo i koliko su kazne.
Odem da vidim sta je lik rekao i navodim ovdje ( Approved - Psovanje Majke | ID 4210 ) lik kaze "Jebem li vam majku" i admin to okarakterizira kao isfrustriranost i dobije samo 180minuta mute, a ja sav normalan i stalozen kazem liku postapalicu "Jel te majka tako naucila da govoris" i prvo dobijem 7 dana, a onda se spusti na 3 radi prve zalbe.

Ako mogu usporediti ove dvije stvari onda cu navesti da kazne za svakoga nisu iste i koliko god se netko predstavljao da radi po zakonu, ovo je dokaz da nije, i da postoji mnogo propusta ovisnosti tko je sa druge strane.
Koga se brani , kome se zeli pomoci , kome se zeli nastetiti ili koga se drzi na zubu.

Zamolio bih procitate ovu temu, ne trazim nista nego da prikazem kako za sve nisu ista pravila. Ja cu ove dokaze proslijediti dalje jer ovdje ocigledno nisam dobio podrsku kakvu sam trebao imati, ni kriv ni duzan.

Ponavljam nemam nista protiv nikoga osobno ( kao sto neki misle ) nego zelim da za sve nas budu pravila i kazne razumne i uredne.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,124
Postovanje, pravila za sve igrace su ista. Administratori koje smo dobili zadnjih dana su novi i tek su dosli tako da se jos uvijek u neku ruku "uce" tako da im treba malo gledati kroz prste dok ne nadju ritam. Kazna za OOC spomijanje roditelja je mute od 180m ili do 7d ban. Tako da je admin donio odluku za mute iako je trebao da ide ban ali opet je donio u neku ruku ispravnu odluku jer tako stoji u pravilniku. Molit cu vas za malo razumijevanja i da se strpite dok vam ban ne prodje. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom