Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6568
Players nickname
Mixa Versace
Suspect ID
12131
Date of violation
Jan 27, 2023
Time of violation
17:05
Proofs
https://youtu.be/e2C6JDyohww

Mixa

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
15
Vidi se u pov- u da me igrac ubija bez upozorenja i bez odbrojavanja 5 sekundi.
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Vidi se u pov- u da me igrac ubija bez upozorenja i bez odbrojavanja 5 sekundi.
Hahhahhhahhhhhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha ti tribas dobit za fear rp demorgan.a i plesku u rl da se malo opametis za ovakvu glupu zalbu.aj malo razmisli u real lifeu sta se smi kad udjes na tudju imovinu s vozilom trubis i pobignes kad te cilja piatoljem vlasnik pa se onda vratis i krenes prema njemu kao da ces ga zgazit...sine sramotis se
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
T bi trebo dobiti za fearp i za bejting jer namjerno si doso da nekog iznervirqs da te ubije
 

Mixa

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
15
T bi trebo dobiti za fearp i za bejting jer namjerno si doso da nekog iznervirqs da te ubije
Decko, bejting je kada se vratis odbrojavaju ti non stop 5 sekundi i ti bezis. Ja sam dosao da posetim porodicu, de me je igrac ubio bez upozorenja.
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Decko, bejting je kada se vratis odbrojavaju ti non stop 5 sekundi i ti bezis. Ja sam dosao da posetim porodicu, de me je igrac ubio bez upozorenja.

Kopajes se dublje i dublje.Roleplay je ono sto bi u real lifeu bilo.idi pogledaj na google ghetto,bronx,south central videa iz real lifea kako ubijaju ljude samo jer prodju kraj kuce im.a ti se zalis sto ti ne odbrojava...u real lifeu ti niko ne odbrojava nego te puca odma.klinjo
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 12131 dobiće kaznu za G.P. 6.15.
  • Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom