Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Spreading Cheats + Cheating - ID: 16909

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
456
Players nickname
Viktorija Flowito
Suspect ID
16909
Date of violation
Jan 27, 2023
Time of violation
15:54
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=9fbH3cKGHSM

ViktorOfficial

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
42
Kao Sto Se Cuje U POV-u, ID: 26489 Priznaje Da Mu Je David Bumbar Pod ID-em: 16909 Dao Cheat (Skriptu) Za Stvaranje Tiketa

Primer: Oni Su AFK U Podrumu Od FAM Kuce I Pretrazuju Jedan Drugog S Tim Cheatom Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka.
ZNAM DA CE BITI OVIH NJEGOVIH STO CE GA BRANITI I RECI DA OVO NIJE DOVOLJNO DOKAZA, POSTOJE Server Logovi, Koji Administratori Mogu Da Provere Od 10 Januara Pa Nadalje Sve Do Danas I Mogu Se Uveriti Da David Bumbar Pod ID-em: 16909. Pretrazuje Ljude Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka I To Ukazuje Na Koriscenje Cheatova (Skripti)

Prema Generalnom Pravilu 4.1: "Hakovanje i korištenje softvera" 4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.)

Prema Generalnom Pravilu 4.1 Koje Definise Da Igrac Ne Sme Koristiti Nikakav Software Koji Mu Daje Prednost. U Ovom Slucaju David Bumbar Pod ID-em: 16909. Je Prekrsio To Pravilo Jer Uzima Pare Tako Sto Stoji AFK S Decom Koju On Iskoriscava Iz Familije Da Pretrazuju Jedan Drugog Medjusobno. Sto Mu Odmah Daje Prednost Nad Ostalim Igracima Zbog Upotrebe Cheata (Skripte).

Jos Jedna Zalba Koja Se Vodi Protiv Davida Bumbara Zbog Istog Razloga, Gde Mozete Naci Jos Dokaza: Reviewed - SPREADING CHEATS | ID: 16909

Dakle, Prema Ovim Dokazima (Uz Proveru Logova Od 10 Januara Pa Sve Do Danas) David Bumbar, ID: 16909. Treba Dobiti Kaznu Za Generalno Pravilo 4.1: Cheating + Spreading Cheats.

Hvala Na Razumevanju, ViktorOfficial.
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
stavi ceo snimak de si ga tero to da prica , mogo si jos 3 ili 4 coveka da nadjes da to sve isto ponove kao i on mozda bi i poverovali :D dobar pokusaj priznajem ti ali jenio mi krivo sto nisam juce snimio kad si priznao da si direktno prebacio sa tvinkija na main acc sto si mi pokro al polako vide ce administarcija to i sama
 
Last edited:

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
vazi da ces ti ovo sa bolnicarom pricat pa jos na crnom trzistu gde ima ljudi , zanima me samo kolko si platio bolnicara sto te digo iz getta gde si pao zato sto neamash ruke i naterao ga da prica ovakvo nesto za bumbara
 

niksa ocokuljic

Player
Player
Joined
Nov 21, 2022
Messages
329
vazi da ces ti ovo sa bolnicarom pricat pa jos na crnom trzistu gde ima ljudi , zanima me samo kolko si platio bolnicara sto te digo iz getta gde si pao zato sto neamash ruke i naterao ga da prica ovakvo nesto za bumbara
ma da to ti je tako cesto da bolnicar dodde u geto popricat s ljudima pogotovo o skriptama tim
 

Nemanjaa Aly

Player
Player
Joined
Jul 5, 2022
Messages
130
Kao Sto Se Cuje U POV-u, ID: 26489 Priznaje Da Mu Je David Bumbar Pod ID-em: 16909 Dao Cheat (Skriptu) Za Stvaranje Tiketa

Primer: Oni Su AFK U Podrumu Od FAM Kuce I Pretrazuju Jedan Drugog S Tim Cheatom Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka.
ZNAM DA CE BITI OVIH NJEGOVIH STO CE GA BRANITI I RECI DA OVO NIJE DOVOLJNO DOKAZA, POSTOJE Server Logovi, Koji Administratori Mogu Da Provere Od 10 Januara Pa Nadalje Sve Do Danas I Mogu Se Uveriti Da David Bumbar Pod ID-em: 16909. Pretrazuje Ljude Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka I To Ukazuje Na Koriscenje Cheatova (Skripti)

Prema Generalnom Pravilu 4.1: "Hakovanje i korištenje softvera" 4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.)

Prema Generalnom Pravilu 4.1 Koje Definise Da Igrac Ne Sme Koristiti Nikakav Software Koji Mu Daje Prednost. U Ovom Slucaju David Bumbar Pod ID-em: 16909. Je Prekrsio To Pravilo Jer Uzima Pare Tako Sto Stoji AFK S Decom Koju On Iskoriscava Iz Familije Da Pretrazuju Jedan Drugog Medjusobno. Sto Mu Odmah Daje Prednost Nad Ostalim Igracima Zbog Upotrebe Cheata (Skripte).

Jos Jedna Zalba Koja Se Vodi Protiv Davida Bumbara Zbog Istog Razloga, Gde Mozete Naci Jos Dokaza: Reviewed - SPREADING CHEATS | ID: 16909

Dakle, Prema Ovim Dokazima (Uz Proveru Logova Od 10 Januara Pa Sve Do Danas) David Bumbar, ID: 16909. Treba Dobiti Kaznu Za Generalno Pravilo 4.1: Cheating + Spreading Cheats.

Hvala Na Razumevanju, ViktorOfficial.ti mozes da kazes sta oces on mi nikakve sripte prodavao nije mozete da ga pc chekujete cak i mene to sam rekao iz sale
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
Administracija ima puno pravo da te banira zato sto radis prevara protiv igraca i protiv administracija. Uglavnom krsis G.P 1.3
 

Moony

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
122
Koliko je ovo jadno brate i da lik ima neku skriptu sta vam je toliko da ga banujete, pusti covjeka da igra. Ako ima skriptu pustite adminu da rjesi i da pronadje, nema potrebe od kacenja
 

modiless

Player
Player
Joined
Jan 20, 2023
Messages
6
Koliko je ovo jadno brate i da lik ima neku skriptu sta vam je toliko da ga banujete, pusti covjeka da igra. Ako ima skriptu pustite adminu da rjesi i da pronadje, nema potrebe od kacenja
oces plakati jos malo?
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
575
oces plakati jos malo?
ne zna se bukvalno ko je jadniji da l ti ili ovaj sto je okacio istu zalbu kao i ti.. zamisli kakav ljudski sljam i ljiga trebas da budes da bi mogao da sedis onako ladno u pozivu i da baitas lika kako bi mu smestio ban.. Bolest
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Kao Sto Se Cuje U POV-u, ID: 26489 Priznaje Da Mu Je David Bumbar Pod ID-em: 16909 Dao Cheat (Skriptu) Za Stvaranje Tiketa

Primer: Oni Su AFK U Podrumu Od FAM Kuce I Pretrazuju Jedan Drugog S Tim Cheatom Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka.
ZNAM DA CE BITI OVIH NJEGOVIH STO CE GA BRANITI I RECI DA OVO NIJE DOVOLJNO DOKAZA, POSTOJE Server Logovi, Koji Administratori Mogu Da Provere Od 10 Januara Pa Nadalje Sve Do Danas I Mogu Se Uveriti Da David Bumbar Pod ID-em: 16909. Pretrazuje Ljude Po 2-3-4 Sata Bez Prestanka I To Ukazuje Na Koriscenje Cheatova (Skripti)

Prema Generalnom Pravilu 4.1: "Hakovanje i korištenje softvera" 4.1 Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.)

Prema Generalnom Pravilu 4.1 Koje Definise Da Igrac Ne Sme Koristiti Nikakav Software Koji Mu Daje Prednost. U Ovom Slucaju David Bumbar Pod ID-em: 16909. Je Prekrsio To Pravilo Jer Uzima Pare Tako Sto Stoji AFK S Decom Koju On Iskoriscava Iz Familije Da Pretrazuju Jedan Drugog Medjusobno. Sto Mu Odmah Daje Prednost Nad Ostalim Igracima Zbog Upotrebe Cheata (Skripte).

Jos Jedna Zalba Koja Se Vodi Protiv Davida Bumbara Zbog Istog Razloga, Gde Mozete Naci Jos Dokaza: Reviewed - SPREADING CHEATS | ID: 16909

Dakle, Prema Ovim Dokazima (Uz Proveru Logova Od 10 Januara Pa Sve Do Danas) David Bumbar, ID: 16909. Treba Dobiti Kaznu Za Generalno Pravilo 4.1: Cheating + Spreading Cheats.

Hvala Na Razumevanju, ViktorOfficial.
Buraz u klipu govoris majke ti to ti je GP 3.2 Self report jos na pocketku vidi se da ste se dogovorili da pricate to za klip fejkate a admini mogu da provere logovi i ima PC check za to ako rese jadan bumbar
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
146
onaj gore sve vidi ne budite ljubomorni i da koristi to sta tebe to dotice jel tebe on time ostecuje ? nema potrebe da takve stvari radite budimo malo ljudi ako je nasao neko rupu u zakonu sta se ti tu mesas ne kazem da je tako samo kazem sta bi bilo kad bi bilo
 

modiless

Player
Player
Joined
Jan 20, 2023
Messages
6
Slusajte Deco, Vi Sto Vas Je Bumbar Poslao Da Ga Branite, Tako Sto Ce Te Govoriti Da Nema Dokaza Ili Da Je Namesteno, Administatori Ce Proveriti Logove I Od Toga Ne Mozete Pobeci, Uzivajte.
 

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
Slusajte Deco, Vi Sto Vas Je Bumbar Poslao Da Ga Branite, Tako Sto Ce Te Govoriti Da Nema Dokaza Ili Da Je Namesteno, Administatori Ce Proveriti Logove I Od Toga Ne Mozete Pobeci, Uzivajte.
YHAHAHAHAH kaze bumbar nas poslo
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
575
Nikog nije bumbar poslao vec izgleda da svi delimo isto misljenje da si najgora ljiga i najveci jadnik trenutno na grandu i ti i tvoj prijatelj..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom