Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29421
Players nickname
Jovana Volkovv
Suspect ID
34516
Date of violation
Jan 28, 2023
Time of violation
17:39
Proofs
https://youtu.be/baKSwYvukls

Profez

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
89
Kolege su me zvale na radio i rekli su mi da ih doticni/a puca sa svojim prijateljima. Kada sam dosao bilo ih je tu 3-4, bili su naoruzani, decko nije saradjivao, dok je bio vezan je setao, bezao, cuje se na POV-u njegovom kako nam njegovi drugari dobacuju "Av Av"... Ja sam ga priveo, on se nije plasio za svoj zivot, radio je FearRP, nije nas slusao iako smo uperili oruzje u njega, itd.
Decko je od samog pocetka radio FailRP i FearRP, nije saradjivao.
I da se nadovezem na ovo 3.2, decku je ocigledno zabolo dok sam pricao (sto se cuje na POV-u), rekao sam "Majku ti poljubim", nigde nisam vredjao, niti sam mislio na uvredu, psovku nisam rekao.
Zasto nisi postavio ceo POV od pocetka situacije gde ste nas pucali, kad smo tek dosli ?
Ako ides na Informal, onda idi na informal, a nemoj da pucas FIB i zajebavas se.



POV :
 
Last edited:

Aladin Haze

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
252
Kolege su me zvale na radio i rekli su mi da ih doticni/a puca sa svojim prijateljima. Kada sam dosao bilo ih je tu 3-4, bili su naoruzani, decko nije saradjivao, dok je bio vezan je setao, bezao, cuje se na POV-u njegovom kako nam njegovi drugari dobacuju "Av Av"... Ja sam ga priveo, on se nije plasio za svoj zivot, radio je FearRP, nije nas slusao iako smo uperili oruzje u njega, itd.
Decko je od samog pocetka radio FailRP i FearRP, nije saradjivao.
Zasto nisi postavio ceo POV od pocetka situacije gde ste nas pucali, kad smo tek dosli ?
Ako ides na Informal, onda idi na informal, a nemoj da pucas FIB i zajebavas se.



POV :
au kakva laz
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • ID 29421 posaljite POV od pocetka situacije (kad je krenuo da vas hapsi)
  • Imate 12 sati rok
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom