Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21341
Players nickname
Aleksandar Vozdanacc
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 30, 2023
Time of violation
3.22
Proofs
https://youtu.be/tDUwQV52Bdw

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Leader of unofficial org
Joined
May 11, 2022
Messages
146
Likovi usli NG ubili smo jedno lice pa su uradili Mercy kill,drugog kojeg sam ubio krenuo da resim oni rade VDM vise puta ,rade sve zivo ...
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Likovi usli NG ubili smo jedno lice pa su uradili Mercy kill,drugog kojeg sam ubio krenuo da resim oni rade VDM vise puta ,rade sve zivo ...
jel ti znas da je zabranjeno vracati se u istu rp situaciju 15 min nakon smrti? Postavi taj iseceni deo pova da se vidi koliko se vas vratilo u istu rp situaviju pre tih 15 min...
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV gde se cuje vas glas
  • Imate 12 sati da to uradite
 

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Leader of unofficial org
Joined
May 11, 2022
Messages
146
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV gde se cuje vas glas
  • Imate 12 sati da to uradite
Nemam snimak sa mojim glasom jer nemam otovren mikrofon na Nvidia zbog privatnih razloga,na snimku se vidi da me lik gazi vise puta i da radi MK za to ne treba zvuk vljd
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Nemam snimak sa mojim glasom jer nemam otovren mikrofon na Nvidia zbog privatnih razloga,na snimku se vidi da me lik gazi vise puta i da radi MK za to ne treba zvuk vljd
mogao si ti svasta da kazes na radiu dok ti je bio off mic na nvidi ka recimo gp 3.2, meni su odbijali zalbu na mass gp 6.15 zbog ugasenog mica, ne znam zasto bi kod tebe bilo suprotno.
 

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Leader of unofficial org
Joined
May 11, 2022
Messages
146
mogao si ti svasta da kazes na radiu dok ti je bio off mic na nvidi ka recimo gp 3.2, meni su odbijali zalbu na mass gp 6.15 zbog ugasenog mica, ne znam zasto bi kod tebe bilo suprotno.
Neka odbiju za Mas rule ,al ocigledno je da je bio VDM i MK za to ne treba zvuk vidi se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom