Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21341
Players nickname
Aleksandar Vozdanacc
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 30, 2023
Time of violation
3.46
Proofs
https://youtu.be/MeG6DjyedhM

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Sta je tebi tu mass rule brak? Ljudi su dosli da pitaju da li je u toku regrutacija (20122,29421,22646) a to sto te je ovaj zgazio nije ni bio sa njima i on jedini moze dobiti kaznu za vdm, 20122,29421 i 22646 apsolutno nista nisu prekrsili i ako jesu koje je to pravilo prekrseno ako su pitali za regrutaciju,bas me zanima?
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
drugi deo Ljudi bejtaju dolaze po nekoliko puta prolaze kroz kapiju

Pending review - MASS RULE BREAK I 0000 prvi deo dolaze upadaju unutra pucaju itd i posle dolaze kao oce regrutaciju
da, ali kako si ti znao da su to oni kao prvo oni su promenili odecu,kao drugo jedan bugatti bio je okrenut naopako dakle da niste nikako mogli po RP da vidite ko je unutra to sto ng pije mg niko nije kriv, po rp postoje mnogo istih marki i boja auta, a cak u ovom tvom drugom povu se ni ne vide jasno tablice od nijednog od automobila dakle da ni po tome nisi mogao da ih prepoznas
 

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Leader of unofficial org
Joined
May 11, 2022
Messages
146
da, ali kako si ti znao da su to oni kao prvo oni su promenili odecu,kao drugo jedan bugatti bio je okrenut naopako dakle da niste nikako mogli po RP da vidite ko je unutra to sto ng pije mg niko nije kriv, po rp postoje mnogo istih marki i boja auta, a cak u ovom tvom drugom povu se ni ne vide jasno tablice od nijednog od automobila dakle da ni po tome nisi mogao da ih prepoznas
Druze ja nisam rekao da ih znam , niti mogu da ih znam posto su me ubili ,ali ocigledno je da su dosli su da bejtaju,zalbu sam okacio OC posto bejtaju ljudi ,tako da ne znam sta pricas za IC nisam ni rekao da ih poznajem na snimku niti ista.Ja sam okacio za mass rule jer ih ima dosta i stvr mi ne pada na pamet za svakog posebnu zalbu da stavljam to je na adminu da vidi.Ukoliko su nevini nece dobiti kaznu i tjt ne vidim cemu tolika panika al aj.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Sta je tebi tu mass rule brak? Ljudi su dosli da pitaju da li je u toku regrutacija (20122,29421,22646) a to sto te je ovaj zgazio nije ni bio sa njima i on jedini moze dobiti kaznu za vdm, 20122,29421 i 22646 apsolutno nista nisu prekrsili i ako jesu koje je to pravilo prekrseno ako su pitali za regrutaciju,bas me zanima?
ne moze taj dobiti za vdm iz razloga jer je njih-ov problem sto stoje na kapiji...
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
zapravo je imao mesto gde da lagano prodje
imao mesta kako god on tu moze da se zaleti 300 km/h vi ste mogli postaviti spajkove pa niste... a znali ste da je unutra tako da ocigledno covek nije lud da u red zoni vojne baze usport kroz malo prolaz i da prodje bez da udari nikog opet kazem nije VDM bio sam u NG i znam da su meni stalno govorili kad sam bio na kapiji sklonite se uz ivicu ili preskoci ogradu i zanima me koji je ovaj sivi ili koja je vec boja rank posto covek nosi mitraljez i 500 metaka
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom