Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Petar Vukanovic
Suspect ID
545
Date of violation
Dec 25, 2021
Time of violation
18:22
Proofs
https://youtu.be/uugg_kzPJp0

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
Nakon padobrana sa slatkisima ovo lice je dobra 2 minuta radilo cr ne samo meni vec svima u blizini kao sto se na snimku i vidi.
 

Avram Morgenstern

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
19
Bravo burazeru, zbog takvih kao ti RP je postao smor, samo gledate kako nekom da nakacite nesto i upropastite igru, a ja cu kasnije da izbacim sta je sve tvoj prijatelj rekao i kako se izrazavao u green zoni pa smo onda kvit, upotpunosti prihvatam svaku odgovornost za dati video i jesam udarao sam njegov auto. Jednim delom da pokusao da preobrnem lika koji je bio zaglavljen na ogradi a kada su poceli da se izrazavaju iz sopstvene naravi sam ih udario mojim vozilom.
 

Avram Morgenstern

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
19
Isto da napomenem, svidja mi se kako si isekao deo videa pre ove situacije gde je tvoj prijatelj pricao svasta a kasnije cu ja da pustim kompletan pov.
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Bravo burazeru, zbog takvih kao ti RP je postao smor, samo gledate kako nekom da nakacite nesto i upropastite igru, a ja cu kasnije da izbacim sta je sve tvoj prijatelj rekao i kako se izrazavao u green zoni pa smo onda kvit, upotpunosti prihvatam svaku odgovornost za dati video i jesam udarao sam njegov auto. Jednim delom da pokusao da preobrnem lika koji je bio zaglavljen na ogradi a kada su poceli da se izrazavaju iz sopstvene naravi sam ih udario mojim vozilom.
Bas to, ovaj lik je vise vremena proveo u demorganu nego sto RP-a, nema pojma o pravilima i stalno ih krsi i stalno samo psuje i vrijedja druge i kad izgubi iznervira se a lik i trazi najmanju stinicu da okaci na forum a niti ne zna da video treba biti duzi od 1 minute
 

Avram Morgenstern

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
19
Bas to, ovaj lik je vise vremena proveo u demorganu nego sto RP-a, nema pojma o pravilima i stalno ih krsi i stalno samo psuje i vrijedja druge i kad izgubi iznervira se a lik i trazi najmanju stinicu da okaci na forum a niti ne zna da video treba biti duzi od 1 minute
Upravo tako, video nije duzi od 1 minute tako da odmah mu ceo snimak nema tezinu za bilo kakvu diskusiju. A po meni eventi kao takvi su jako haoticni gde dosta ljudi i automobila ima tako da su situacije poput ovih gde se dva vozila sudaraju jako cesta pojava. Naravno da ce se desiti neka situacija slicna ovoj kada su na jednom mestu 100 igraca.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 545 bit će kažnjen za CarRam​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom