Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Kresenje pravila zelene zone 1.1, 1.2, 2.4 i OOC vredjanje | Id18, Id8488, Id1412, Id1647, Id8492

Status
Not open for further replies.
Your ID
6149
Players nickname
Aleksandar Vasic
Suspect ID
Id18, id1412
Date of violation
Dec 25, 2021
Time of violation
16H
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=vTRSsHNTHnQ

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Ja sam trazio auto sa dark veba i dobio notifikaciju da je u okolini od 100m od mene, video sam da je to zeleni rabel2 i prosao kraj njega, likovi su trazili da stanem, pitali da li hocu u porodicu, a drugi mi je trazio da mu dam gorivo, ja sam prisao auto da pogledam ciji je auto, potom Id18 izlazi iz auta i uperava pusku u mene u centar grada i time krsi pravilo 1.2 i pravilo 2.4, potom me ubija i krsi pravilo 1.1. Druga stvar koju radi Id18 doticni strimer za kojeg ja id6149 i moj prijatelj id6148 licno nikad nismo culi jeste da prolaznicima koji su mu rekli da ce da ode na forum on im je odgovorio sa time "Da li vidis koji sam ja ID", usput je svima govorio da ce nas banati i da ce mo izgubiti pasos u gradu, da je on placen da na ovom serveru igra (moje pitanje je na ovo gde je rekao da je placen da li on sme kao "placena" osoba na serveru da krsi pravila servera koja nisu ni malo naivna i ta pravila ja kako znam sluze za SVE IGRACE). Moj prijatel Id6148 i ja Id6149 smo dobili utisanje 180min na koje se ne zalimo koje je opravdano i zasluzeno, ali Admin Petar Milic koji je bio na uvidu cele situacije i gde je cuo nas kako ga vredjamo da je debil i takodje se to cuje i na njegovom strimu od doticnog "Lux-a"
takodje se cuje da je i on nama rekao da smo klosari, jebacice i da je pretio i da se uobrazavao sa time sto je placen i govorio kako mu ne mozemo nista jer njega placaju da igra na ovom serveru i da ne moze dobiti ban, a mi smo obicni igraci koji su ne bitni, on kao strimer koji daje primer svojim gledaocima kako da se ponasaju na serveru i krsi pravila nije dobio nista, a ja sam dobio i moj prijatelj utisanje.... Mi stojimo iza toga i ne bunimo se zbog toga ali se bunimo zbog toga sto on nije dobio nista......
Ja zahtevam ozbilju sankciju za ovu prorodicu i za ove igrace pogotova za igraca Id18 koji se hvali svojim Id-om. A za admina ne znam sta ce te ali ako treba zalit ce mo se i na njega.... Hvala lepo u napred
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
podrzavam, znaci ja moram biti placen igrac od strane ownera pa mogu da krism pravila servera i uzdisem se da sam neko i nesto na serveru?
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (18, 8488, 8492) dobi će kaznu za pljačkanje u gradu.
  • ID (6149) dobi će kaznu za FearRP i MG
  • ID (6148) je vec dobio kaznu OOC vređanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom