Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na odluku administratora Antonio Lucic

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11491
Players nickname
Josippa Armanni
Administrators nickname
Antionio Lucic
Date
Feb 5, 2023
Time
2:20
Proofs
https://youtu.be/sKtk-a2GZjg

DUBRA SB

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
41
dobio sam 180min za NRL jer smo ja i drug kupili kucu, i ja doso oni gaze pucaju nezz sta rade imaju ja mislim oko 2 godine u glavi, i vratim se kad su me ubili iz bolnie nakon 5min I KAZEM da sam doso pricat OOC i znam da nije proslo 15min al ne ja odma dobivam jail, a tjeo sam pricat sa lidem koji je jos gori od svojih clanova i nezna sta radi, molio bi unjail jel nisam imo nikake lose namjere da pokvarim rp nego samo da pricam sa liderom i nek smiri dozivljaje, evo imate link od viea zbog kojeg sam se vratio da pricam
 

DUBRA SB

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
41
dobio sam 180min za NRL jer smo ja i drug kupili kucu, i ja doso oni gaze pucaju nezz sta rade imaju ja mislim oko 2 godine u glavi, i vratim se kad su me ubili iz bolnie nakon 5min I KAZEM da sam doso pricat OOC i znam da nije proslo 15min al ne ja odma dobivam jail, a tjeo sam pricat sa lidem koji je jos gori od svojih clanova i nezna sta radi, molio bi unjail jel nisam imo nikake lose namjere da pokvarim rp nego samo da pricam sa liderom i nek smiri dozivljaje, evo imate link od viea zbog kojeg sam se vratio da pricam
molim vas me unjail necu vise dolazit prije 15min, nisam znao da nemoze ni OOC samo da pricam s njima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom