Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Potpuna neprofesionalnost svih admina tokom purge nighta

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10688
Players nickname
David White
Administrators nickname
navedeno gore
Date
Dec 26, 2021
Time
00:40
Proofs
https://files.fm/u/7qm4e5ye7#/

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
Ovako, purge night je poceo pre 1h i vec ima previse failova od strane drugih igraca a pogotovo od administracije koji ne zele da dodju ni na jedan report i naknadno ne znaju ni sta je purge night.Naime mog drugara i mene su ubili likovi kod taxi stanice a pravila purge nighta jasno isticu da je ubijanje na poslovima zabranjeno i ubijanje kod stanica.Saljemo mi 5 reportova adminima dok oni odgovaraju da je to dozvoljeno i da nam treba pov, dok nas likovi pucaju a mi stojimo i uzimaju nam sve nijedan admin nije mogao da dodje.A, evo i dokazi da vidite sta admini odgovaraju.
Imena admina koji nemaju pojma o tome sta je purge night i mrzi ih da dodju na report:Zibizzareta Roberto,Pota Nevolja,
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,510
Postovanje, odgovori koje ste dobili su od strane admin asistenata samim tim kada je purge poceo pravila su bila na vrhu. Nije dozvoljeno ubijati ispred pocetnih poslova, tokom purge-a administracija ima pune ruke posla tako da ne mozemo stici na svaki report u sekundi, pogotovo ako nismo vidjeli ko vas je ubio i gdje. Svakako je zalba napisana u pogresnom formatu. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom