Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5246
Players nickname
KokanLdja Tekero
Suspect ID
9028
Date of violation
Dec 26, 2021
Time of violation
Pre 1h
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=SeVdtC6kGxE

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Buduci da nisam imao cist dosije a hteo sam ici na FBI konkurs u 7:15,nasao sam policijska auto i krenuo vredjati IC u nadi da ce me lice koje vozi to auto privesti i odvesti u zatvor da promenim identitet kako bih mogao biti cist za ulazak u FBI. (Buduci da ne postoji drugi nacin za ciscenje identiteta,morao sam improvizovati)

Lice je radilo PG prilikom pretresa te je zatim mene vezanog pocelo vuci i trcati prema svom autu. (U prilogu se moze videti cela situacija) -


Prilikom transporta mene u zatvor,lice me je SVE VREME vredjalo OOC,bilo arogantno i glumilo ludilo. Na moje pitanje da li mozemo da se dogovorimo (da me pusti u teretanu),lice mi kaze da ce za pokusaj korupcije dodatno da mi poveca kaznu sto je na kraju i ucinilo te me dodatnih 10 minuta stavilo u samicu. (Mislim da svi znamo za sta sluzi samica)


Pokusao sam mu objasniti da imam pravo na teretanu,ali je nastavio glumiti ludiklo.


Na kraju,ono zbog cega mi je i najvise zao je da jedno ovako nezrelo dete ima visok cin u PDu i moze drugim igracima na kvari igru kako se njemu cefne i da vredja druge ljude.

(Ne zelim da se dete kaznjava za vredjanje OOC iz razloga jer nisam ni prilozio dokaze za to. Cela situacija je trajala 10-15 minuta,i ne isplati mi se da cekam upload 2h zbog toga)
AsUDdHm.png
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,059
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu​
  • ID 9028 bit će kažnjen za krsenje pravila PG.​
  • Vezanje lica zatim trcanje do automobila.​

Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom