Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9658
Players nickname
El Papito
Administrators nickname
Petar Milic
Date
Dec 26, 2021
Time
21:48
Proofs
https://www.gta5grand.com/forum/threads/31990/

ELpapito

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
45
Neka pogleda moju prijavu neki veci admin
Kao sto vidite na samom pocetku lik dodje i skuca se na nas , i odma prelazi u OOC bez admina da je tu , prekrsio je prvo pravilo MG i nije hteo da RPA samo zato sto je zvao admina , nas se to ne tice on je mogo da zove admina i da saceka kad se admin pojavi da nam on prekida rp situaciju i nece da saradjuje kao sto se vidi na POV , Admin je nas poslao na demorgan a covek je prekrsio sva moguca pravila , mi ovde greske nemamo uopste sto se tice rp pravila , zablokirali smo put nigde ne pise da je to zabranjeno i odradjeno je vise puta sa razne org i familije , i ovde smo mi rpa , dok je covek odma preso u OOC i NON RP bez admina da je tu . stajali smo u zatvor zbog adminove greske.
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
Likovi sto su blokirali put su otisli petoro njih u jail , trebalo bi admin da pita nekoga pre nego sto odrade nesto ovako , jer ljudi ostaju u jail satima zbog nekoga koji radi gresku , nigde u pravila nisam video da pise ako zablokiras put vozilima da je to neka greska . Ovde je covek na motoru failo na max kao sto je reko papito MG i NON RP covek koji se trebalo kazni ovde je covek ID 7688 na motoru a ne suprotno ovo je haos, nadam se da ce covek na motoru dobiti kaznu za non rp i mg takodje.

A zamisli da je admin doso na licu mesta i pogledao pov na forumu i izvadio petoro njih i jaila zbog greske verujte mi ljudi bi bili presrecni , zato sto je to pravda , jer ako je admin in game trebalo bi i pomoci in game tome i sluzi in game.
 

navijacipartizanaa

Kad izvucem liniju startujem dzokavacc
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
78
Pa necu sigurno da nastavim da rp-am kad sam se zakuco u vas jer niste ostavili prostora ni mrav da prodje a ne neko auto ili motor.
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
Pa necu sigurno da nastavim da rp-am kad sam se zakuco u vas jer niste ostavili prostora ni mrav da prodje a ne neko auto ili motor.
Bato daleko si ti od rpa vidim da nisi upoznat ni kad se rp moze prekinuti , tako da si ti ovde jedini koji je napravio opsti haus , tako da se nadam da ces i ti i admin koji ih je jailao dobiti kaznu za ovakvu gresku.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
nisi pitan, koliko ja vidim, cim jedan okaci zalbu, zove celu mahalu da komentarise
pa sto komentarises onda? decki su kaznjeni ni krivi ni duzni.. nego ovaj tvoj nek nauci prvo pravila pa onda nek pocne da igra ;)
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,308
Administrator je donio pogresku odluku,igrac ce biti kaznjen zbog MG,a svako ko je pisao ovdje osim Elpapito ce biti banovan sa foruma zbog OFF-TOPIC
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom