Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal twink GP 1.1 | Ivkezz Obama

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16050
Players nickname
Mehanix Afk
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Aug 16, 2022
Time
16:13
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/171820/

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Cao jel mogu dobiti ubnan na 1 od twinkija?Imam 2 twinka banirani su pre 10 meseci od strane bivseg administratora Ivkezz Obame, a isto i moji main zato sto sam delio twinkove sa mojim drugom, jer tada nisu meni trebale i sam imao vise od 2 accounta.Tada sam bio nub i velika botara i nisam znao nista oko pravila. A niti pa sam pre igrao negde RP na neki server.Svako pravilo sam ja ucio kroz RP na ovom serveru, nisam ni koristio grand discord dobio sam unban na moji main 16050, i sada nakon tolko vremena kada sam sve pravila naucio i shvatio koliku gresku sam tada napravio a nisam niti znao za to, ocu da zatrazim unban na 1 moji twinki koji je manji ID ako je moguce.Znam da se zove Aleksandar Brat al ne znam mu ID.Jer znate ipak zatreba nekad kada sam baniran na 7 dana na mainu trebam igrati na engleskom a tamo mi se i ne igra bas molim vas za unban jer odma nakon sto sam ih napravio i nisam ih koristio bas.I odma nakon neku nedelju od kad su napravljene su dobili ban i nemam zapisano nigde ID.Samo vi mi mozete pomoci, znam da su 25k i nesto a kada napravim novi nalog ne daje mi da se najavim, jer sam se vec bio najavio na 3 naloga na taj kompjuter zbog ova 2 twinkija sto su zauvek banani necu moci nikada da udjem na drugi moji acc da igram osim na main.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom