Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1885
Players nickname
Kosta_Banovic
Administrators nickname
Aurelio_Niagara
Date
Dec 27, 2021
Time
17:00
Proofs
https://imgur.com/a/8k1brch

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Pozdrav, igram na serveru skoro od pocetka, sve vreme se zovem Dark Black, na pocetku par nedelja sam se zvao Dark Tap, ceo grad me znao kao Dark Black.

Juce sam dobio Demorgan od Aurelia za NLR ime Dark_Black, onda sam stavio u ime Ajvi_Mose.

-Znacenje imena Ajvi- Značenje imena Ivy

-Prezime Mose - Prezime Mose @ Acta Croatica

Dobijam Demorgan a moje ime je RL, kada sam drugi put sada stavio Ajvi_Mose, rekao mi je da cu dobiti ban ako ne stavim RL ime, pola servera nema RL ime, a samo ja dobijam pretnje za ban, Aurelio kaze da je njemu Mazhor naredio da svima prica da mora ceo server da se sankcionise zbog imena i da 3 puta opiminje posle ide ban na 7 dana. Danas sam na serveru ceo dan na svom Twinkiju, pratim Demorgane sve vreme, niko nije dobio Jail za NLR ime od ljudi koje ja znam, a ima ih preko 50 a ne zovu se po RL-U, onda iz postovanja jer mi je iskreno tesko da promenim ime Dark Black koje gradim od pocetka servera kao sto sam napisao, stavim u Ajvi_Mose i dobijem opet demorgan i pretnju da cu dobiti Ban na 7 dana!


Moje misljenje, ako Admini nemaju RL ime oni daju los primer igracima, nemojte pogresno da me shvatite ja ne vredjam nikoga. Ja dobijam konstantno Jailove od Momka koji admin a nema RL ime i prezime, jednom prilikom kada sam ga pitao kako ti mozes tako da se zoves on mi je rekao pa aj ti mene Jailaj, on je Admin i ja ne mogu nista, a on na meni moze da se izivljava i da me Jaila za ime.

-Znacenje imena Aurelio - Značenje imena Aurelio Sasvim Legit zar ne.



-Znacenje Prezimena Niagara - Nijagarini Vodopadi, to prezime ne postoji dragi moji. Ali bukvalno ne postoji i ne moze niko da se ubedjuje sa mnom da to prezime postoji.

Za pocetak da se dovede u red to sa imenima prvo Admini treba da imaju normalno RL ime kako bi bili uzor drugim igracima da kazu aha vidi stvarno on se zove NPR. Kosta Banovic, moram i ja da stavim isto ime kao na Licnoj Karti.


Zelim da mi kazete da li imam dozvolu da se zovem Dark Black ili prosto da mi kazete kako mogu da se zovem jer ne vidim sta je problem ja sam dobio pretnju da cu dobiti ban i sada sta, ja jedini moram da se zovem kao sto mi pise na Licnoj Karti. Gubim volju za igrom, zavoleo sam ime Dark_Black i zelim da ga imam gradim ga od pocetka. Ne zelim da se preko mog imena isteruje neka pravda, a niko ne dobija Jail sem mene.



Drugi Jail

Ovde mi pise kako je Mazor rekao da me Jaila, i jos napise za jos jednog momka kako njegovo ime nije u redu a samo na dobijam jail. Za pocetak prvo Aurelio Niagara treba da promeni ime.
Pozdrav!!! Nisam zeleo nikoga da uvredim ovom zalbom, samo gubim volju za igrom, jer ja gotivim svoje ime i gradim ga od pocetka, i ne zelim kad udjem na server da gubim vreme u Demorganu za ime kada vec 4 meseca koliko vec igram i nikada nisam imao problem.


PS. ne zelim da mi odgovori Aurelio Niagara na zalbi za njega!! Hvala. Pozdrav
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,539
Postovanje, od sinoc smo poceli da kaznjavamo malo strozije sve igrace koji imaju "neralisticno RP ime". Administrator Aurelio se vjerovatno pogresno izrazio ne morate imati vase RL ime nego neko normalno RP ime. Dark Black nije RP ime tako da to ne moze. Administrator Aurelio ce dobiti warning zbog gresaka koje je napravio tokom objasnjavanja zasto vase ime nije dozvoljeno. Administratori su uvijek OC tako da njihova imena mogu biti malo van granica RP imena sto znaci da je Aurelio Niagara sasvim korektno ime. Necete dobijati ban zbog imena ali samo poslusajte sta vam administrator govori ako se ne slazete s njim napravite zalbu na administratora kao sto ste sada uradili i sve cemo rijesiti po pravilima. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom