Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28633
Players nickname
Sanchez Gestappo
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 12, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/m2Q0b9i

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Sve se lijepo vidi, kako lider EMS daje upozorenje svojim clanovima radi OC kazne koju je admin udijelio, te se dogovara s vecim cinom. Ko razumije Slovenski jezik sve ce mu jasno biti.. Takodjer kuratori EMS-a mogu vidjeti da mu je svaka opomena razlog ne dolazenje na 10-1 sto je cista laz kao sto se i vidi na slici nego decko radi MG opasni i dijeli preko OC informacije opomene a prikriva to s " ne dolazenje na 10-1"
Te kao na kraju meni brise tu opomenu jer sam ja decka okacio za uznemiravanje EMS radnika hah...
 
Last edited:

Dr.Kiklop

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
44
Očito je došlo do nesuglasice i do nerazumijevanja. Moj član Sanchez je dobio opomenu u EMS zbog demorgana zbog fear rp u getu, tu kaznu mu je dao Antonio. I kad sam cuo sta se desilo u getu onda sam maknuo tu opomenu jer nije bio kriv da je doslo do toga. Znaci branio sam svog člana organizacije Sancheza koji me je sad prijavio na forum, nije mi jasno zasto ali eto i to se dogadja haha. A ove 10-1 opomene koje dajem su zasluzene jer mi članovi šetaju po gradu a ne obavljaju dužnost zbog koje su na raspolaganju u EMS. Zovemo ih da idemo na lab akciju a oni su po getu po pijacama i slicno. Tako da stvarno ne razumijem ovu prijavu.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom