Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34216
Players nickname
Mia Tracer
Suspect ID
37830
Date of violation
Feb 17, 2023
Time of violation
23.34
Proofs
https://youtu.be/uyYfTVj3RFA

Miha Cookie

Player
Player
Joined
Dec 17, 2022
Messages
24
Ja sam bio ispred bolnice i lik me pitao oces li kupiti 3 grand ticketa za 1m,i ja sam rekao da.Osao sam do banke i uzeo 1 m sa bankovnog racuna te sam ponudio liku razmijenu a on je odbio te je on ponudio meni razmijenu i onda je ON odbijo razmijenu pa mi je ponudio da kupim kripto valutu za 1m a ja nisam gledo sta pise te sam stisnijo Y i prihvatijo ponudu.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Nigde ti lik nije rekao u videu hoces kupiti 3 grand tiketa mislim da ce ovo biti odbijeno jbg zao mi te... svaki skemer je ljiga
 

Luka Ashbluff

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
475
Ja sam bio ispred bolnice i lik me pitao oces li kupiti 3 grand ticketa za 1m,i ja sam rekao da.Osao sam do banke i uzeo 1 m sa bankovnog racuna te sam ponudio liku razmijenu a on je odbio te je on ponudio meni razmijenu i onda je ON odbijo razmijenu pa mi je ponudio da kupim kripto valutu za 1m a ja nisam gledo sta pise te sam stisnijo Y i prihvatijo ponudu.
Sramota.
 

Kai_Hasebe

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
37
Nigde ti lik nije rekao u videu hoces kupiti 3 grand tiketa mislim da ce ovo biti odbijeno jbg zao mi te... svaki skemer je ljiga
Istina da nije rekao to, ali to nije ni bitno jer se jasno vidi da je trebao da mu ponudi razmjenu a umjesto toga je ponudio prodaju kripta, dakle scam sa dokazima. Ako odbiju ovu žalbu, onda im stvarno puca kurac za igracima, jer je scam ocigledan i to za 1m na liku koji ima 1.2m ukupno
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • ID 37830 nije prekrsio G.P. 1.3

    Sami ste si krivi sto brzate i ne citate ono sto pise.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom