Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29334
Players nickname
Bxbi Shakur
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Jan 8, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/PKyPpNw

Boris54

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
42
Pozdrav, dobio sam ban za Generalno Pravilo 1.1, da vam ispricam celu pricu.Na pocetku mog igranja sa mojim drugarom Markom sam zajedno poceo da igram na ovom serveru, u momentu kad sam ja njemu dao sifru ja nisam znao pravila jer sam relativno bio nov. Usao mi je na akaunt davno i toga se secam. Proslo je dosta vremena od tad, svestan sam svoje greske ali napravljena je iz neznanja i to bih zeleo da naglasim. Kriv jesam sto se tice toga, priznajem, jako mi je krivo i zeleo bih da nastavim da igram na ovom serveru. Upoznao sam dosta prijatelja koje sam sreo uzivo, ali zbog greske koju sam napravio na pocetku igranja koju sam cak do sad i zaboravio (ne bih se setio da nisam dobio ban). Izvinjavam vam se na svemu i obecajem da se to nece nikad vise desiti, bio bih jako jako zahvalan ako mogu da dobijem smanjenje kazne ili skidanje bana. Ugodan ostatak dana i hvala sto se procitali moj appeal.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom