Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21681
Players nickname
Alen_Youkai
Administrators nickname
Milan_Bucojevic
Date
Feb 21, 2023
Time
11:25
Proofs
/

Alen Belvedere

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
12
Dobar dan postovana administracijo.Danas u jutarnjim satima sam bio u getu sa prijateljima i bio sam ubijen.Ispostovao sam gradjane koji su me opljackali.Ali dosli su neki ljudi za koje ja ne znam kosu ali je u ocima lopova to izgledalo kao da sam ih ja pozvao preko bubice sto nije istina.Pljackasi i ja smo bili ubijeni od strane tih ljudi par puti dok vec jednom od pljackasa nije dosadilo i malo nakon toga me ubio iako sam poslusao njegov zahtev.Par minuta nakon toga otisao sam do black marketa i kupio carabin i krenuo se spremati i od jednom sam dobio jail za fear rp.Pretpostavio sam da je to zbog onog sto se desilo nekoliko minuta ranije.Nisam se bunio zbog jaila jedina stvar koja mi nije bila jasna je zasto mi je oduzet carabin koji sam kupio posle robanja i obojeni revolver koji mi je ostao nakon sto sam bio poslat u bolnicu.Mislim da odluka koju je doneo Milan Bucojevic nije bila ispravna tako da bih ovo prilikom molio da se reaguje.Hvala unapred.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom