- Joined
- Feb 18, 2023
- Messages
- 16
Ja se stvarno ispričavama jer sam prekršio pravilo ovo nisam znao da treba odbrojavat a vidio sam osta na internetu da ljudi ne odbrojavaju naprimjer na videima jer sam milio da smije ubijat odma ispričavam se stvarno ako je moguče da ikako dobim unwarn jer bi htio uzivati u roleplayu i da mogu uzivat u projektu hvala vam puno Ljep Pozdrav od Jakova evo vam thread da pogledate Approved - GP 6.15 I 16817