Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8926
Players nickname
Mona_Sax
Suspect ID
269 i 1013
Date of violation
Dec 29, 2021
Time of violation
18:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=DL9h2onh9LA

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Strasno Plus kako oni znaju da sam ubila nekoga ne znaju nista plus uzeli mi dozvolu oni nisu bili tamo da vide dal sam ja ubio nekoga ne znaju nista plus dok smo bili hilikopterom meni taj reci preti mi da ce mi da kazne i da ce da me bije plus oni su kao skinuli meni masku a plus a na sebi nisam nosio nikakvu masku :D Plus da dodam so na ranu onje mene zatvorio u celiju da ne promenim ime a to se kolko tolko ja mislim ne sme zato sto su pricali preko bubice da to uradi rece mu kolega i to sto sam mu rekao da me udari posto me je vec jednom par puta udarila pa sam to rekao i jos mi rekao ona cu da te prebijem ponovo i nesto za kaznu ovaj jedan kaze da sam ubila nekoga da jesam imao bih wl posto nisam nosio masku
 
Last edited:

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za
podnošenje žalbe
● Dokazi se prenose sa drugih izvora. Prenesite dokaze na youtube.
● Popravi naslov.
● Imate 6 sati da ispravite greške​
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Pročitaj pravila za podnosenje zalbe pa mi reci sta ti nije jasno
IME PREKRŠENOG PRAVILA | ID
PRIMJER: DM | 38483922
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Strasno Plus kako oni znaju da sam ubila nekoga ne znaju nista plus uzeli mi dozvolu oni nisu bili tamo da vide dal sam ja ubio nekoga ne znaju nista plus dok smo bili hilikopterom meni taj reci preti mi da ce mi da kazne i da ce da me bije plus oni su kao skinuli meni masku a plus a na sebi nisam nosio nikakvu masku :D Plus da dodam so na ranu onje mene zatvorio u celiju da ne promenim ime a to se kolko tolko ja mislim ne sme zato sto su pricali preko bubice da to uradi rece mu kolega i to sto sam mu rekao da me udari posto me je vec jednom par puta udarila pa sam to rekao i jos mi rekao ona cu da te prebijem ponovo i nesto za kaznu ovaj jedan kaze da sam ubila nekoga da jesam imao bih wl posto nisam nosio masku
Plus niko ti nije skinuo masku kad sam te poslo u zatvorsku celiju kamo i pripadas maska ti se sama skinula plus ja imam puno pravo da ti kazem kakvu cu ti kazu prisiti plus niko ti nije napisao kazu za ubistvo plus niko nije pricao preko bubice imam POV koji to potvrduje i zamolio bih da ne objavljivas ovakve dijecije izjave hvala
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Strasno Plus kako oni znaju da sam ubila nekoga ne znaju nista plus uzeli mi dozvolu oni nisu bili tamo da vide dal sam ja ubio nekoga ne znaju nista plus dok smo bili hilikopterom meni taj reci preti mi da ce mi da kazne i da ce da me bije plus oni su kao skinuli meni masku a plus a na sebi nisam nosio nikakvu masku :D Plus da dodam so na ranu onje mene zatvorio u celiju da ne promenim ime a to se kolko tolko ja mislim ne sme zato sto su pricali preko bubice da to uradi rece mu kolega i to sto sam mu rekao da me udari posto me je vec jednom par puta udarila pa sam to rekao i jos mi rekao ona cu da te prebijem ponovo i nesto za kaznu ovaj jedan kaze da sam ubila nekoga da jesam imao bih wl posto nisam nosio masku
I volio bih da mi napises ID:269 kako spada a ne 296 mislim ipak kad me tuziz da me optuzis kako treba
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
Plus niko ti nije skinuo masku kad sam te poslo u zatvorsku celiju kamo i pripadas maska ti se sama skinula plus ja imam puno pravo da ti kazem kakvu cu ti kazu prisiti plus niko ti nije napisao kazu za ubistvo plus niko nije pricao preko bubice imam POV koji to potvrduje i zamolio bih da ne objavljivas ovakve dijecije izjave hvala
Problem je nisam imao masku na sebi hvala
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● Igrači nisu prekršili nikakav RPS niti FearRP
● Ovo za šta se žališ su IC problemi koje prijavljujes lideru ili vladi.
● Ti češ biti kažnjen za MG ( OOC pričanje ) i voic abuse.​

Ukoliko misliš da sam pogriješio, postavi žalbu na administratora
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom