Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38735
Players nickname
Denza Wasinhgton
Suspect ID
16362
Date of violation
Feb 25, 2023
Time of violation
20:26
Proofs
https://youtu.be/q-xZmA2H0Pk

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Poštovanje ADMINISTRACIJO stvarno se izvinjavam jer ne znam koje tačno pravilo da napišem te Vas ovim putem molim da mi pomognete.
Kao što vidite na snimku bez ikakvog razloga BOLNIČAR NA DUŽNOSTI U SLUŽBENOM VOZILU stavlja masku vadi oružje i puca na mene sve se to na snimku vidi , čak je poslije toga pozvao dvojicu iz BANDE i kaže evo dižem ga možete ga robati , jedino se to ne vidi ali nema veza neka odgovara za ubistvo što me ubio , i želim da Vam napomenem da pišem isto tako sljedeću žalbu gdje dizao bez dozvole igrače na padobranu i nakon toga im daje municiju i oružje a u toku je pucnjava ali to ćete vidjeti u sljedećoj žalbi , još jednom Vas molim da profesionalno ocijenite ovu žalbu za ubistvo bez razloga POZDRAV
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
stavi pov prije toga. da vidimo sta si ti sve radio
Sta sam radio de opiši mi ? Kome i šta sam radio , koje sam pravilo ja or
bolnicar si sta ti imas pusku vadit i pucat
Brate prave nas budalama , a spominjao sam da idu na gradski krivo im , ništa mu nisam radio ovdje ga u getu vidim prvi put i na padobranu a imate video za obje situacije a ako ih toliko zanima mogu okačiti iz obje situacije video po 5 minuta pa ako budem i jedno pravilo prekršio neka me ADMIN Banuje trajno
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
Poštovanje ADMINISTRACIJO stvarno se izvinjavam jer ne znam koje tačno pravilo da napišem te Vas ovim putem molim da mi pomognete.
Kao što vidite na snimku bez ikakvog razloga BOLNIČAR NA DUŽNOSTI U SLUŽBENOM VOZILU stavlja masku vadi oružje i puca na mene sve se to na snimku vidi , čak je poslije toga pozvao dvojicu iz BANDE i kaže evo dižem ga možete ga robati , jedino se to ne vidi ali nema veza neka odgovara za ubistvo što me ubio , i želim da Vam napomenem da pišem isto tako sljedeću žalbu gdje dizao bez dozvole igrače na padobranu i nakon toga im daje municiju i oružje a u toku je pucnjava ali to ćete vidjeti u sljedećoj žalbi , još jednom Vas molim da profesionalno ocijenite ovu žalbu za ubistvo bez razloga POZDRAV
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA e baćo
 

Petar Collins

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
63
6.4 Zabranjeno je igrati lošu stranu zaposlenika državnih struktura (na primjer: loš policajac, političar) bez biografije RP -a.
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
ako treba dostavicu pov gdje lik govori ako mu dam 1mil da ce povuci zalbu
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
ako treba dostavicu pov gdje lik govori ako mu dam 1mil da ce povuci zalbu
Ako treba dostavit ću i ja pov gdje se vidi da Kršiš još jedno pravilo kad si me prepoznao alo čupavi povucu žalbu a sa mnom o parama nikakvim nisi pričao tako da jer si bezobrazan sad ću napraviti još jednu žalbu za prepoznavanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom