Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
2013
Date of violation
Feb 26, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=IpZtr7ReCA0

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Upali smo i brojali im 5 sek kao sto se u pov i naglasili ovo je kradja panela imate 5 sek da se maknete i onda poceli pucati... ubili su nas ..... zatim ovaj sto nas vezuje je tu iz FIB pripadnik te iste porodice ...autom dosao sam da brani panele..... zamislite u radnom odelu brani panele bravo i to sam hapsi i to bravo sam privodi i sve sam radi bravo za FIB radnike

ID:25100 PG Uzima sa poda sa pistoljem u ruci

ID:2013 FailRP-a
Approved - Licna bografija | Djordje Bakmaz ID2013 njegova biografia

Takodje ovde zahtjevam da mu se oduzme biografija nigdje nije spomenuo da moze doci u radnom odelu i da brani panele za svoju porodicu da puca ako neko te iste panele pokusa ukrasti takodje i da sam hapsi .... dokaz kaznu je napisao za 3.6 pokusaj ubistva drzavnog sluzbenika i dao mi 5 zvezdica.... a na pov mozete vidjeti da ja nikako u njega nisam pucao i smatram da je trebao da mi napise kaznu kako i nalaze kaznenik nase drzave !!!! provala u privatni posed iako ima i to pravo da radi
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Napiso sam ti u zatvru kazne za sve sto si preksrsio imam i ja pov
Sve sto imas suprotno dokazi u toku je pucnjava pripadas toj porodici sve jasno kao dan .... druze ne jedi govna bolit ce te pupa

Nauci prvo zakonik nase drzave pod 1 pod 2 gdje sam ja pokusao ubit drzavnog sluzbenika mazlume ??????? 3.6 kaze pokusaj ubistva drz.sluzbenika to si mi pisao i ne prdi ako ne znas zakonik dodji ja cu te naucit o sve i jednoj tacki zakonika nase drzave
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
1. imam pov kako su tvoji prijatelji uradili CL ne tjeraj me da ga kacim.
2. Video nema zvuk znaci nije validan.
3. Dobilo smo poziv o provali u dvoriste i dosli.
4. Poceli ste da pucate na nas tjs tvoj drug 4k id je pucao na mn.
5. Vredjali ste nas.
6. Imamo puno pravo da vas uhapsimo zbog prekrsenog zakona koji smo naveli tokom hapsenja.
7. Preporucio bih vam da nam se vise ne zamjerate.
Ugodan ostatak veceri ;)
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
1. imam pov kako su tvoji prijatelji uradili CL ne tjeraj me da ga kacim.
2. Video nema zvuk znaci nije validan.
3. Dobilo smo poziv o provali u dvoriste i dosli.
4. Poceli ste da pucate na nas tjs tvoj drug 4k id je pucao na mn.
5. Vredjali ste nas.
6. Imamo puno pravo da vas uhapsimo zbog prekrsenog zakona koji smo naveli tokom hapsenja.
7. Preporucio bih vam da nam se vise ne zamjerate.
Ugodan ostatak veceri ;)
Sve sto imate sve sto sam ja ili moji clanovi prekrsili postavite zalbu i naucite zakonik a admin ce da donese odluku
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Nikakav problem
Poslije ove zalbe te kacim za privodjenje kako ti mozes sam da me privodis pa zatim ti napominjem da si sam u zatvoru da mora biti jos neko sa tobom kada privodis lice .... dalje skidas mi masku na silu gdje nisi trazio da ti skinem masku pokazem pasos ....... dalje pregledas me zapljenujes mi stvari dok sam vezan gdje si to naucio ? jel treba ja da dodjem da te naucim kako se radi kao jedan profesionalac u tom poslu kojeg radis !
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
781
Okaci ooc vredjanje kad sam te uvodio u zatvor i usput bilo je lice iz gova pored celije ne gubi se
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Poslije ove zalbe te kacim za privodjenje kako ti mozes sam da me privodis pa zatim ti napominjem da si sam u zatvoru da mora biti jos neko sa tobom kada privodis lice .... dalje skidas mi masku na silu gdje nisi trazio da ti skinem masku pokazem pasos ....... dalje pregledas me zapljenujes mi stvari dok sam vezan gdje si to naucio ? jel treba ja da dodjem da te naucim kako se radi kao jedan profesionalac u tom poslu kojeg radis !
hahahahhahahaahh skidas mi masku na silu hahahahahhahahahahahha zaplenjujes mi stvari dok sam vezan hahahahahhahahahahhahahahah da me naucis kako da budem policajac a ja u state org vise od 1 i po godinu hahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhaha
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
hahahahhahahaahh skidas mi masku na silu hahahahahhahahahahahha zaplenjujes mi stvari dok sam vezan hahahahahhahahahahhahahahah da me naucis kako da budem policajac a ja u state org vise od 1 i po godinu hahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhaha
na zalost ali sramota prvo ljepo uvedes zatvorenika koji se normalno ponasa normalno stane uz zid kad mu kazes..... zatim mu skines lisice ljepo ga zamolis da skine masku i da ti dokumente zatim mu kazes da podigne ruke da gleda prema zidu da ga ljepo pretrazis sa ledja pa onda tek da zaplijenis ako je ilegalno imao ..... sto se desilo kod mene da je 1 stvar bila ilegalna druga legalna a ti si oboje zaplenio zatim otvaras pda pa mu pises kazne eto cisto nek ti se nadje a ako je nemiran jer upravo radi toga mora vas biti 2ica da jedan ga hvata pod ruku dok drugi skida masku zatim pretraziva po djepovima trazi dokumente pa otvara pda kaznjava ga
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
781
na zalost ali sramota prvo ljepo uvedes zatvorenika koji se normalno ponasa normalno stane uz zid kad mu kazes..... zatim mu skines lisice ljepo ga zamolis da skine masku i da ti dokumente zatim mu kazes da podigne ruke da gleda prema zidu da ga ljepo pretrazis sa ledja pa onda tek da zaplijenis ako je ilegalno imao ..... sto se desilo kod mene da je 1 stvar bila ilegalna druga legalna a ti si oboje zaplenio zatim otvaras pda pa mu pises kazne eto cisto nek ti se nadje a ako je nemiran jer upravo radi toga mora vas biti 2ica da jedan ga hvata pod ruku dok drugi skida masku zatim pretraziva po djepovima trazi dokumente pa otvara pda kaznjava ga
Normalnno da te necu pustit da skidas sam masku jer si ne vredjo occ ispred zarvora
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom