Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4738
Players nickname
Noksi Gangula
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 30, 2021
Time of violation
13:00
Proofs
https://youtu.be/UWB5FA5O-gc

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
decki ukrali auto kod kazina dosli kod svoje porodicne regroup familija misle sto ste prvi da mozete raditi kako hocete? zajebali ste se decki ima POV svega sta je bilo i sta i vi radte i kako vas puca nakon svega na nas dok razgovaramo tako da morate se spustiti malo na zemlju, jedini ko je kod vas ok su englezi oni iz armone sto su presli
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
decki ukrali auto kod kazina dosli kod svoje porodicne regroup familija misle sto ste prvi da mozete raditi kako hocete? zajebali ste se decki ima POV svega sta je bilo i sta i vi radte i kako vas puca nakon svega na nas dok razgovaramo tako da morate se spustiti malo na zemlju, jedini ko je kod vas ok su englezi oni iz armone sto su presli
Ajde suti
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Ajde suti
zasto bi sutio znaci maznete auto u green zoni meni ispred kazina znaci auto je bio parkiran kod samog ulaza na ono parkiraliste i vi ga tamo ukradete onda pobjegnete s autom kod svoje porodicne kuce mi ga lociramo putem GPS-a i dodemo vidimo auto u dvorištu iovog ljubicastog koji je prijavio... njega smo ubili i nas 4 uperimo puske u ovoga sto se vozao u autu.. on je bez obzira sto je imao puske uperene u njega pobjegao i poslje se ponovo vratio do porodicne kuce sa ukradenim autom i tu su dosli svi ostali clanovi porodice gdje smo poceli raspravu (konversaciju) i u tome dok mi pricamo vas clan ID: 954 puca u ID:6148 dok prica sa igracem ID:44 onda mu ovaj govori da to ne radi jer naravno vidi da krsi pravila i da to nesmije radit i tu smo popricali i razisli se svako svojim putem ali hocu reci nemozes ti ukradeni auto iz green zone odvesti pred porodicnu kucu skupit vas 5 i ocekivat da mi kad dodemo po auto jos se vama predat ?? naravno da ce mo hjteti auto nazad jer za tog ferrarija je 500.000$ otkupnina i vrjedi se borit za to.. a to sto ti pricas da mi nesmijemo doci vas pucat to okaci macku na rep jer ako vracam svoje auto a vi ga stitie naravno da cu te ubit. . znaci ja sam svjestan mi jesmo prekrsili pravilo ali brate ako ste vi regrup neznaci da vam daje za pravo da radite sta hocete i sto ste tu od pocetka i neznam sta... znaci prekrsili mi jesmo pravilo ali i vi također i vise clanova vasih je za demogran tako da smatram ako mi dobijemo kaznu hocu da i oni odgovaraju za svoje.
 
Last edited:

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
decko ima puske uperite u njega dok sjedi u ferari on bjezi hahaha svaka cast i vama znate rp i pravila vidim a tu pricate od pocetka igrate smijesni ste djecaci
Ne govori u mnozinu, kad su bili poedinci na POVu, postavi POV i tjt ne mjesaj cjelu fam zbog poedinaca
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
postavlja se citav POV a ne ovo vase od 1 min gdje se nista ne vidi mislite okaciti samo nama warn ne ne djecaci svi ce da dobiju
kad se postavi nas pov vidi se sve naravno ima nasih greski ne poricem ja nisam takav da cu se kurcit ko vi i taj vas ID:44 sto je rekao da je popio svu pamet svjeta a izgleda da je krivu bocu popio pa tako kad se stavi POV nas ja se ne bojim nasih kazni nego mi je cilj da vas spustim na zemlju umisljene kidare koji misle da mogu sta hoce i gdje hoce
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
kad se postavi nas pov vidi se sve naravno ima nasih greski ne poricem ja nisam takav da cu se kurcit ko vi i taj vas ID:44 sto je rekao da je popio svu pamet svjeta a izgleda da je krivu bocu popio pa tako kad se stavi POV nas ja se ne bojim nasih kazni nego mi je cilj da vas spustim na zemlju umisljene kidare koji misle da mogu sta hoce i gdje hoce
Mogu vam bit tata svima tamo
 

Morato.

Get off my D*** .
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
161
samo se ti kurci spustit cu te ja na zemlju
Care negubi se. Ti ako je netko ukrao tvoj auto nemas pravo dolazit na fam house ubijat 10 ljudi ispred kuce. Kuca je i gradu i to se smarta da se nesmije pucat bez veze. Jucer si na server doso pogledaj pravila

Usput poslje kad sam ja dosao pitam te ljepo sto pucas bez razloga kraj mog fam house i nastavio si se kurcit
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom