Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1215
Players nickname
Ibrahim_Hypnotik
Suspect ID
2443
Date of violation
Dec 29, 2021
Time of violation
14:20
Proofs
https://youtu.be/F-30oiENylI

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Čeka se odgovor ID-a 2443. Ima 12 sati da pošalje svoj POV.
 

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
Veliki poz samo da javim ako dobijem ban ili sta god zbog ovoga mslm nzm ni u cemu je bio prob lik me je vec ubio ovo ce bi smejurija ja ne znam sta ja to sad treba da okacim da ne citujem?Drzim porodicu koja zavisi od mene i da citujem zbog rata livnice na koju smo usli random mislim mene bi bila sramota da placem jer ga je ubiio moj tm al opet.
 

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
Znaci cek ja moram da snimam kad god idem na neki event?A to sto mi i ovako radi na 50 fpsa nista
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Ukoliko niste u mogućnosti da snimate tokom eventa nemojte ni ići na evente.

  • Pravilo dogadjaja 1.7 Svi sudionici svih događaja pod crvenom kuglom moraju snimiti POV i držati ga u roku od 48 sati
Znaci cek ja moram da snimam kad god idem na neki event?A to sto mi i ovako radi na 50 fpsa nista
 

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
I pre nego sto uradite ista moze li se samo reci zasto je cit sto lik nije omasio nijedan metak po 42 dmg?
 

Adon

Player
Player
Joined
Dec 16, 2021
Messages
56
Braco nemojte biti ludi Petar vodi porodicu od Mudje zar mislite da bi on citovo? nemojte bit smijesni. Cijela porodica ovisi o njemu , ne moze decko da snima zato jer nije u mogucnosti ja ne znam kako da vam dokazemo da ne cituje . Taj koji je to okaccio nema nista od toga a nama ovisi o cijeloj porodici . Molim da svatite i uvjeravam vas da ovo nije istina
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,087
Nije bitno ko koju porodicu vodi, kada idete na event sa crvenim krugom SVI su obavezni snimati svoj POV od eventa. S obzirom da je rijeseno IC zalba ce biti odbijena.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom