Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
32360
Players nickname
Lucas Brown
Administrators nickname
Aberama Thompson
Date
Feb 15, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/321875/#post-1154564

Stefan Renegade

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
35
Postovana administracijo, ovim putem zelim da se izvinem na mom pogresnom potezu na kojeg ja nisam mogao utjecati tog dana jer nisam znao za to pravilo (moja greska naravno). Imao sam nedozvoljen skin za revolver i smakeo sam ga istog trenutka kada sam saznao za to pravilo. Ja sam fakticki dobio ban preko vlastitog POVa gdje mi se je video revolver na jednoj od mojih zalbi, taj sam razlog vam moze biti dovoljan dokaz da nisam znao za to pravilo jer bi bilo glupo da sebi nastimam ovakav ban. Opet ponavljam znam moja greska ali svi smo mi ljudi i ponekad grijesimo pa se zato vama javljam da pogledate na ovu situaciju sa drugog vidika. Postavljam POV gdje sam smakeo revolver skin i isto tako sam spreman da mi odradite PC check i da vidite da vise ne koristim nedozvoljen skin za revolver. Dosta sam vremena ulozio u ovu igru i isto tako pokusavo da postujem svaka pravila ali nikada mi nije palo na pamet da se zbog "skina" moze dobiti ban, nisam znao da to ima ikakve prednosti tokom borbe sa drugim igracima. Hvala na razumevanju!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom