Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved UBIJANJE U GARDU ID: I 21, 6819,

Status
Not open for further replies.
Your ID
8730
Players nickname
Marko Petrowski
Suspect ID
21, 6819
Date of violation
Dec 30, 2021
Time of violation
17:28
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=rTxMSxgRVVM

Zuti99

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
20
Zanci ovako ja sam bio sa ovim yoki dok bande i lik je daosao do mene i tam sato mi smo sjeli u auto i ja sam poceo voziti po gardu i lik ke je pratio i pozvao svoje i tu sam poceo snimati i sve se an snimku vidi znaci liko vi su me ubili u gradu pokraj policiske stanice i polsej ka su me ubili ukrali su mi auto al to se na snimci nevidi i na kraju snimke sam opsovo jer sam se izneviorao nisam nikome opsovao mater ili nes slicno al oni to nisu culi jer nisam pricao u igrici ja trazim da se oni posalju i demorgan jer su retardirani i nedaju drugim ljudima da igraju na miru
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Zanci ovako ja sam bio sa ovim yoki dok bande i lik je daosao do mene i tam sato mi smo sjeli u auto i ja sam poceo voziti po gardu i lik ke je pratio i pozvao svoje i tu sam poceo snimati i sve se an snimku vidi znaci liko vi su me ubili u gradu pokraj policiske stanice i polsej ka su me ubili ukrali su mi auto al to se na snimci nevidi i na kraju snimke sam opsovo jer sam se izneviorao nisam nikome opsovao mater ili nes slicno al oni to nisu culi jer nisam pricao u igrici ja trazim da se oni posalju i demorgan jer su retardirani i nedaju drugim ljudima da igraju na miru
Video ti se zove “pedercine” kazes “jebem ti sve” napises da smo retardirani isto?
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Video ti se zove “pedercine” kazes “jebem ti sve” napises da smo retardirani isto?
Isto RP je poceo u ghetto postavi cjeli POV ne POV gde te ubijamo, ganjali smo te 5-6 minuta, a i da moj prijatelj je trebao da ukrade m4.
Postavi cjeli POV jer si bezao i u GZ.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 21 će dobit kaznu za RDM
  • ID 8730 će dobit kaznu za Generalno Pravilo 3.1 - Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom