Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected NLR/generalno pravilo 6.7 | ID:1215

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1777
Players nickname
Lovro Darkin
Suspect ID
1215
Date of violation
Dec 31, 2021
Time of violation
0:31
Proofs
https://streamable.com/gmn7jp

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Vidite na 0:25 da ID:1215 leži mrtav na podu kod kola i pod kraj snimka možete vidjeti da se vratio na isto mjesto a prošla je jedva jedna minuta otkad je umro. Želim da se taj igrač ID:1215 kazni s warnom jer je jedan moj drugar pre 2 tjedna uradio to te dobio warn za to a nije se vratio blizu mjesta gdje je umro umjesto da dobije demorgan jer su neki igrači dobijali samo demorgan za to i ne želim da se ovaj igrač isto tako poštedi da dobije samo demorgan za ovo jer se vratio na točno isto mjesto na kojem je ubijen.
 

Duni Dani

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
66
Trenutno ne mogu zakljuciti ovu zato jer je video editovan.
  • Uploadajte video sa zvukom imate 12 sati da to ucinite.
 

Ibrahim Hybrid

Blocked
Blocked
Joined
Dec 12, 2021
Messages
32
Vidite na 0:25 da ID:1215 leži mrtav na podu kod kola i pod kraj snimka možete vidjeti da se vratio na isto mjesto a prošla je jedva jedna minuta otkad je umro. Želim da se taj igrač ID:1215 kazni s warnom jer je jedan moj drugar pre 2 tjedna uradio to te dobio warn za to a nije se vratio blizu mjesta gdje je umro umjesto da dobije demorgan jer su neki igrači dobijali samo demorgan za to i ne želim da se ovaj igrač isto tako poštedi da dobije samo demorgan za ovo jer se vratio na točno isto mjesto na kojem je ubijen.
Ali ako neko čeliči moj auto, dozvoljeno mu je da odem i brani ga.





I na bilo koji način kada se vratim to je bilo posle 3 minuta.
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Greske nisu ispravljene u datom roku.​
Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom