Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19556
Players nickname
Alexa Johnson
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 3, 2023
Time
21:10
Proofs
https://imgur.com/a/4LNsPxX

Aleksa Johnson

Player
Player
Joined
Mar 7, 2022
Messages
39
Pre svega da kazem da ocekujem odgovor od administratora Abrahama kao sto se da zakljuciti iz naslova zalbe.
Postovani,
Vidim da sam dobio prema ban za G.P. 1.3
Smatram da je ova odluka pogresna jer sam vec bio optuzen za isti dogadjaj i dobio sam kaznu za P.Z.Z 1.2 na koju nisam hteo da se zalim, ali na ovu moram jer imam potvrdu od strane vise razlicitih administratora da je ovo sto sam uradio dozvoljeno, dokaz vam saljem screenshot razgovora sa administratorima koji potvrdjuju da je ovo dozvoljeno. Da sam znao da ovo nije dozvoljeno sigurno ne bih radio, zato sam i pitao onoga koji to treba najbolje da znaju, a to su administratori, jer su oni tu da nam pomognu ako imamo neka pitanja. Mislim da nije fer da budem banovan ako su mi administratori rekli da je ovo dozvoljeno, u svakom slucaju ovo se vise nece ponoviti.
Vec sam se zalio administratoru koji me je banovao i ispricao mu celu situacijju, ali on je naveo da sam banovan jer sam se navodno dogovorio jedno a radio drugo sto nije istina, kasnije sam mu odgovorio da ja nisam imao nikakav dogovor sa igracem (pitao sam administratore da li mogu slati ponude igracima u GZ sa kojima nemam nikakav dogovor i oni su rekli da je dozvoljeno), ali od administratora Mujo Simba (kojem sam se zalio i koji me je banovao) nisam dobio nikakav odgovor.
Srdacan pozdrav,
Alexa Johnson
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom