Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25130
Players nickname
Luka Bilder
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Feb 24, 2023
Time
00:00
Proofs
Sliku nemam jer trenutno ne mogu uci u balkanski grand

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Ujedno igram grand vec duze vreme cilj mi je bio da provedem vremena sa prijateljima na pocetku nisam bio bas profesionalan role play igrac s vremenom sam naucio bolje role playjati samim tim sto sam vise vremena provodio u igrici,zabavno mi je bilo druziti se sa mojim prijateljima koje sam upoznao igrajuci roleplay neki su postali i ooc drugovi te sam jos bolje razvivao role play kao svaki igrac bio sam priveden te sam se iznervio i opsovao administraciju,dobio sam ban ali vremenom sam svatio da mi fale moji rp drugari te da zelim produziti svoj rp , ne kazem da nisam kriv niti pa da su admini doneli pogresnu odluku suprotno admini su obavili svoj posao i dali mi pravedno kaznu,ali ja bi zamolio da mi se da druga sansa zato sto mi je rolplay prirasto pri srcu ja se kajem i jako mi je zao zbog ovoga,fali mi grand i zelim da se vratim prirasto mi pri srcu kao hobi najlepse nesto mi je bilo da se vratim iz skole sednem na komp i zapocnem roleplayati u grand,zato bi zamolio administraciju da sklopimo jedan dogovor,koj glasi ovako:Mozete mi uzeti sve pare sa naloga ako je potrebno i jos nesto naravno,opet se izvinjavam zbog toga i stvarno mi je zao pozdrav za svu Administraciju odlicno radite svoj posao!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom