Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3122
Players nickname
Nemanja_Helsinki
Administrators nickname
Andrija Stanisic
Date
Dec 31, 2021
Time
17:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=AlFBUiNrA4g&t=24s&ab_channel=OgnjenVasovic

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
Imam dokaz kako nisam radio BA te" zasluzio "BAN na 7 DANA odnosno nije moja krivica to sto je on u svojoj "glavi" vidio glitch.Inace uvijek kad dodjem kod Royal Family Drug Lab-a uvjek mi na vratima propadne kroz teksture.Malo malo igrica baguje i glitch-a.U mojoj "glavi" i od mog kolege ja se nisam glitch-ovo i radio BA.Ne znam kako doticni admin uz svo moje postovanje prema administraciji moze da mi da ban nakon 12 sati zato sto nisam odgovorio na na zalbu A NISAM DOBIO NITI JEDNU NOTIFIKACIJU NA SVOJ GMAIL RACUN I DISCORD NA KOJEM IMAM ROLE lidera neformalne tako da nisam neznanac za Andriju Stanisica.Mislim da nije uredu da se ovo ovako radi kad mi niko nije nista javio.Ja nemam vremena biti cijeli dan na forumu i gledat da li mi neko samo ceka cepnit report zato sto je server ubagan.Nadam se da visa administracija ima razumijevanja da nisam bio ni nakakav nacin obavjesten , ali svejedno imam POV u svoju odbranu.Ocekujem neku kaznu za administraciju koja primjenjuje ovakav sistem pozivana na zalbu.

P.S stavljam i video od danas kako ih rejdamo i kako ja 3122,1284,10629 propadamo kroz teksture jer do servera a ne do mene.Ne zelim samo da me unbanate vec zelim i da pozovete ljude koji ovaj server skriptaju i developaju da ovaj fatalni glitch fixaju , ali ne samo i njega vec sve jer ih ima mnogo.Nikog ne vrijedjam niti zelim omalovazavati trud ljudi koji ovaj server odrzavaju , ali ovo nije uredu,Lp.


DOKAZ DA NE RADIM /BA :



DOKAZ DA JE LABARATORIJA UBAGANA (VIDEO SNIMLJEN DANAS 31.12) :



SCREENSHOT MOJIH NOTIFIKACIJA KOJI MI DAJU INFORMACIJU DA TREBA DA SE ODAZOVEM U ROKU 12 SATI:

 

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
inace video zapisi su od mog prijatelja koji je snimao cijelu ovu situaciju kao sto i samo vidite
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom