Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Suspect ID
9075
Date of violation
Dec 31, 2021
Time of violation
13:59
Proofs
https://youtu.be/g_ZYBTvR0B4

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
DOKAZ:


Postovani,
sve se vidi na snimku. Nemam snimljeno prije kad nas je vrijedao i ubio naseg lika iz cista mira dok je bio afk. Ali eto nakon svađe odlucili smo se maknuti i lik se vraca da provocira i da izaziva. Pokusali smo ga ubiti ali eto vidi se na snimku, lik ne pada i ne gubi health.

Molim vas da igrac bude strogo kaznjen jer imamo vec par snimaka gdje naziva prijateljicu kurvom te bas izaziva i mnogo pravi sranja. Hvala.
 

Luka Bunzo

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
13
E ovako kao prvo tvoj lik iz familije je poceo da puca po meni tako da nije bio afk. A na videu se vidi da ti pucas po meni bez ikakvog upozorenja da napustim vasu teritoriju. Nzm kakav hack ti spominjes ja sam tu pojeo 10 hrane jedino pravilo koje sam mozda prekrsio jeste CR… I kad sam sedeo u kolima kad si opalio metak meni je prikazivalo da imam pancir. A kad sam poceo da bezim ni jednom nisi pogodio bolje idi vezbaj malo to pucanje vidim da ti ne ide od ruke 😎
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
E ovako kao prvo tvoj lik iz familije je poceo da puca po meni tako da nije bio afk. A na videu se vidi da ti pucas po meni bez ikakvog upozorenja da napustim vasu teritoriju. Nzm kakav hack ti spominjes ja sam tu pojeo 10 hrane jedino pravilo koje sam mozda prekrsio jeste CR… I kad sam sedeo u kolima kad si opalio metak meni je prikazivalo da imam pancir. A kad sam poceo da bezim ni jednom nisi pogodio bolje idi vezbaj malo to pucanje vidim da ti ne ide od ruke 😎
tebra lik je stojao kad mu prilazis i pucas ga bezveze, a kasnije glumis mudonju.

Dosao si i sam znc po nez koji put ispred kuce kasnije izazivat i kurcit se jer si ne znam tko.

Ako cemo koja si pravila prekrsio onda ajde

FailRP - jedes hranu dok te 5 nas puca
FearRP - dolazis izmedu 5 likova sa puskama pred njihovu kucu do tjela i bacas fore
Hakujes sto se jasno vidi jer smo te nas 3 ishitovali sa milion metaka ne padas
Izazivanje - izazivas namjerno nase reakcije na tebe
KRP - spominjes usred svadje u rp POV i forum
RPS - kurcis se, niceg se ne bojis, ti si iznad svih nas 5 koji smo tamo i mi smo 0 ti kad bi hteo mogao bi laaagano da nas sv pobijes nema 0 pretnje od nase strane
CR - bezis ko retard levo desno da te nemoguce hitovat

itd.

Jasno se vidi da pancir imao nisi i da si na 1hp hitovan od mene i jos ovih sa vise metkova dok nisi nista jeo a i dalje imao 1 hp.


svu srecu ti zelim jer nema nacina da ne dobijes sto si zasluzio. A mogu da stavim i za ono sto si rekao da je kurva takodje.

Lp, ljubi te brt :D
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
tebra lik je stojao kad mu prilazis i pucas ga bezveze, a kasnije glumis mudonju.

Dosao si i sam znc po nez koji put ispred kuce kasnije izazivat i kurcit se jer si ne znam tko.

Ako cemo koja si pravila prekrsio onda ajde

FailRP - jedes hranu dok te 5 nas puca
FearRP - dolazis izmedu 5 likova sa puskama pred njihovu kucu do tjela i bacas fore
Hakujes sto se jasno vidi jer smo te nas 3 ishitovali sa milion metaka ne padas
Izazivanje - izazivas namjerno nase reakcije na tebe
KRP - spominjes usred svadje u rp POV i forum
RPS - kurcis se, niceg se ne bojis, ti si iznad svih nas 5 koji smo tamo i mi smo 0 ti kad bi hteo mogao bi laaagano da nas sv pobijes nema 0 pretnje od nase strane
CR - bezis ko retard levo desno da te nemoguce hitovat

itd.

Jasno se vidi da pancir imao nisi i da si na 1hp hitovan od mene i jos ovih sa vise metkova dok nisi nista jeo a i dalje imao 1 hp.


svu srecu ti zelim jer nema nacina da ne dobijes sto si zasluzio. A mogu da stavim i za ono sto si rekao da je kurva takodje.

Lp, ljubi te brt :D
Sve jedno to ti nije dovoljan RP razlog da ga ubijes - prekrseno pravilo DM
Vidi se u snimku da svo vreme dok je bezao je jeo hranu, takodje se i vidi da ima pancir
Ovo ti je kao da si podneo zalbu protiv samog sebe i tvojih prijatelja sto ste ga pucali bez POV-a da vas je vredjao i ubio vaseg covek
 

Luka Bunzo

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
13
Vidis ti meni nisi nikakav brat a kad vec ti mene pucas bez rp razloga a ovaj lik pored tebe je samo drzao uperen pistolj nzm kojih 5 me puca tu vas je 2, Aleksandar je samo izasao iz auta i pomerio se nemoj uvelicavati stvari kao neka tuzibaba si, ne blamiraj se report si i porodici Johnson na koje si pucao bez razloga…
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Sve jedno to ti nije dovoljan RP razlog da ga ubijes - prekrseno pravilo DM
Vidi se u snimku da svo vreme dok je bezao je jeo hranu, takodje se i vidi da ima pancir
Ovo ti je kao da si podneo zalbu protiv samog sebe i tvojih prijatelja sto ste ga pucali bez POV-a da vas je vredjao i ubio vaseg covek
Dovoljan razlog da ga ubijem je bila i ona svađa i vredanje prethodno, dovoljno je da ga ubijem jer izaziva ne prvi puta i ne 1 vec vise puta. Dovoljan razlog je nakon sto smo se maknuli od njega da dolazi sam opet u nas posjed i sprda se i baca fore dok mi drzimo puske. Da dovoljno imam razloga da ga ispucamo i pogledaj snimak te slobodno screenshootuj ako se vidi da ima pancir i gdje tocno. Hitovan je bio od mene par puta i od drugih par puta na 1hp i nije pao.

Koja je poenta toga uopste da se mesas u tudje rasprave.
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Vidis ti meni nisi nikakav brat a kad vec ti mene pucas bez rp razloga a ovaj lik pored tebe je samo drzao uperen pistolj nzm kojih 5 me puca tu vas je 2, Aleksandar je samo izasao iz auta i pomerio se nemoj uvelicavati stvari kao neka tuzibaba si, ne blamiraj se report si i porodici Johnson na koje si pucao bez razloga…
kakve veze ima sto sam ja stavio vise reportova u isto vreme? kad nemam sta da radim stavim sto se nakupi kroz dan dva. Na njih takodje nije pucano bez razloga i ti to znas samo vuces se za sto god mozes da sebi operes "lice".
 

Luka Bunzo

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
13
Druze od kojih likova jedino si ti pucao i to vise promasio nego pogodio a ti posaji POV gde sam ja vas prethodno vredjao pa onda to spominji….Msm ono zapravo ne ocekujem nista vise od lika kom se porodica zove “Porodicno blago” sem da laze i petlja… 😞
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Dovoljan razlog da ga ubijem je bila i ona svađa i vredanje prethodno, dovoljno je da ga ubijem jer izaziva ne prvi puta i ne 1 vec vise puta. Dovoljan razlog je nakon sto smo se maknuli od njega da dolazi sam opet u nas posjed i sprda se i baca fore dok mi drzimo puske. Da dovoljno imam razloga da ga ispucamo i pogledaj snimak te slobodno screenshootuj ako se vidi da ima pancir i gdje tocno. Hitovan je bio od mene par puta i od drugih par puta na 1hp i nije pao.

Koja je poenta toga uopste da se mesas u tudje rasprave.
To ti nije nikakav rp razlog
To nije vas posed nego drzave
Ako te je vec vredjao i provocirao to snimis i postavis na forum bez ikakve pucnjave
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Druze od kojih likova jedino si ti pucao i to vise promasio nego pogodio a ti posaji POV gde sam ja vas prethodno vredjao pa onda to spominji….Msm ono zapravo ne ocekujem nista vise od lika kom se porodica zove “Porodicno blago” sem da laze i petlja… 😞
hahahahaha cim te se stavi pod mali pritisak bacas uzasno lose fore "pune" kvalitetnih argumenata.

Necu da te uvredim ni jednom iz svojih razloga.

Ja se odjavljujem cekam admina da odluci i da njegova rec bude zadnja.

hvala
 

Eminaaa

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
8
Druze od kojih likova jedino si ti pucao i to vise promasio nego pogodio a ti posaji POV gde sam ja vas prethodno vredjao pa onda to spominji….Msm ono zapravo ne ocekujem nista vise od lika kom se porodica zove “Porodicno blago” sem da laze i petlja… 😞
Kakve veze ima kako se nama zove porodica...a i kad si bio kod nas u porodici dosao si do random lika i poceo si ga sprdat i omalovažavat i nekoliko puta smo ti rekli da to ne radiš jer nije lijepo. Isto tako danas u jutro ulazim u grad dolazi susjed da mi čestita novu godinu i dolaziš ti (a rekao ti je covjek iz porodice vise puta da se smiriš) nazivaš me kurvom i kad sam ti rekla da to što si rekao ponoviš da te snimim...bacao si mi arogantne fore.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom