Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39729
Players nickname
Oroku Saki
Suspect ID
18441 16441 19083
Date of violation
Mar 14, 2023
Time of violation
02.20
Proofs
https://youtu.be/lgr0sYSQGfQ

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Zahtevano 5 puta da das pasos mozda me nisi cuo zbog zvuka koji je do igrice, nakon toga sam ti vratio pasos i izvinio se ako si me cuo uopste jer baguje voice nisi ti taj kojeg trazimo.
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Ma sta pricas bre brate gde je dobro vece gde je jel mozete da pokazete svoj pasos gde je strpljenje i postovanje prema igracu i gradjaninu
Nisi me cuo in game ali sam ti rekao gospodine moze vas pasos i ti si krenuo gde sam mislio da ces bezati,znaci do voice je ne do mene,izvini ako ti je zasmetalo ali nikakva losa namera.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
Ma sta pricas bre brate gde je dobro vece gde je jel mozete da pokazete svoj pasos gde je strpljenje i postovanje prema igracu i gradjaninu
ne lomi ga fun rp je server uradio je ono sto je trebao to sto voice baguje nije njegov problem nego do servera.Glup pokusaj zalbe.
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Dodji u state pa ces videti kako se ophode prema nama,sto pucaju sto rade LTA...da je RP na nivou 0 da jeste jer nema RL predstavljanja kroz RP.Ali okej nema veze neka admini odluce nikakva losa namera bratunga. :)
 

Tenk Fedorov

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
307
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nije prekrseno nijedno pravilo. (Legitimisali su vas, kada su uvideli da niste osoba koju traze pustili su vas)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom