- Joined
- Nov 1, 2022
- Messages
- 287
da pitam jel promenjeno pravilo 3.2 ako kazem jebem ti znas sta i ne spomenem roditelje jel to ban jel sam ja dobio za to i chief admini mi odbijaju da znam jel nigde ne pise da je pravilo promenjeno jel stvarno ne razumem jel nisam nijedno pravilo za ban prekrsio kolko0 znam.
Approved - CL I ID:16726
evo pova de sam reko jebem li ti znas sta ako bi mogli da usporite pov i videcete da nisam nista prekrsio hvala na gledanju ovo je samo pitanje i da malo bolje pregledate da admin kaznio lika za pg a nista nije uradio a nije lika za fear rp sto nema masku
Approved - CL I ID:16726