- Joined
- May 21, 2022
- Messages
- 83
Dobar dan administracijo,pre nekih 3 ipo meseca ja sam dobio ban za 1.1, znam da sam pogresio sto nisam promenio password i email od svog accounta.Dakle meni je nalog drug napravio i ja sam poceo da igram i pre odp 4 5 meseca je usao na acc i uzeo neke stvari jer smi je posvadjali irl a ja sam zaboravio da promenim informacije ja se stvarno izvinjavam na tome i obecavam da se to nikada vise nece ponoviti. Samo mi molim vas dajte drugu sansu, hvala na citanju