Dobro vece dole sam ostavio link moje zalbe ali mislim da trebam vama pisati jer je vec proslo 2 mjeseca volio bi dobiti novu sansu jer stvarno volim igrati na ovom projektu a sav moj trud je na tom akauntu ako treba brisite mi pare stvari samo bi volio igrati ako treba resetajte mi acc nisu mi bitne stvari hvala na citanju.