Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18050
Players nickname
Zika DZhadista
Administrators nickname
Joca Soprano
Date
Mar 16, 2023
Time
23:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/342932/#post-1233614

Zika DZhadista

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
63
Dobar dan preg svega.
Ja sam dobio 30 dana ban zbog sto sam ne svesno prekrsio pravilo 6.17:
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Ja sam pitao admina sa koim programima smem da snimam a da ne prekorsim 6.17 on mi je reko: Samo ne snimaj sa OBS. i ja sam mislo da je samo OBS zabranjen .
Mozete slobodno ici u moj history i da vidite deka sam pitao admina i jas sam mislo da smem sa sve osven OBS jer tako mi on odgovorio.

1.Snimak je snimjen sa: Xbox Game Bar a ne sa OBS.
2.Ovo nije zalba na Admina Joca nego zahtev za UNBAN
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom