- Joined
- Oct 10, 2022
- Messages
- 63
Dobar dan preg svega.
Ja sam dobio 30 dana ban zbog sto sam ne svesno prekrsio pravilo 6.17:
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Ja sam pitao admina sa koim programima smem da snimam a da ne prekorsim 6.17 on mi je reko: Samo ne snimaj sa OBS. i ja sam mislo da je samo OBS zabranjen .
Mozete slobodno ici u moj history i da vidite deka sam pitao admina i jas sam mislo da smem sa sve osven OBS jer tako mi on odgovorio.
1.Snimak je snimjen sa: Xbox Game Bar a ne sa OBS.
2.Ovo nije zalba na Admina Joca nego zahtev za UNBAN
Ja sam dobio 30 dana ban zbog sto sam ne svesno prekrsio pravilo 6.17:
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
Ja sam pitao admina sa koim programima smem da snimam a da ne prekorsim 6.17 on mi je reko: Samo ne snimaj sa OBS. i ja sam mislo da je samo OBS zabranjen .
Mozete slobodno ici u moj history i da vidite deka sam pitao admina i jas sam mislo da smem sa sve osven OBS jer tako mi on odgovorio.
1.Snimak je snimjen sa: Xbox Game Bar a ne sa OBS.
2.Ovo nije zalba na Admina Joca nego zahtev za UNBAN