- Joined
- Jun 16, 2022
- Messages
- 1,054
Postovanje draga administracijio imam sumlju da samu korpuciju Don Jeans.Ukratko ljudi koji se privaljuju za lidera i trude se oko same prijave i potrose svoje dragoceno vreme da mi po mogucnosti postali lider ili bili izabarani za intervju ne budu izabrani po drugi put od njega.Neko ko napise i potrudi se izdvoji 1h na samu prijavu dok neko napise ukratko 3 recenice bude izabaran
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord:Slavko…#0001
6. Vaše Ingame ime:Teo Ahil
7. Vaš ID: 18441
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Lider za:Ballas
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Od prvog dana servera roleplayao sam bandu to mi je jako bilo zanimljivo. Imao sam prilike da vidim kako se vodi banda i pala mi je ideja da postanem lider. Biti lider za mene ce biti nesto novo ali sam spreman za to,nisam nikad bio lider nicega ali mislim da mogu biti i da ce banda dosta biti dobra i aktivna.Samim tim mislim da ce biti dosta ljudi u samom gangu i da ce sa gangom moci raditi dosta eventa . Roleplay price tacnije talacke 24/7 gun store imacu posebne ljude za turf i posebne za talacke tacnije akcije.
Mislim da treba vise da se fokusira na same akcije da nije turf sve. Sve vise se ljudi trude oko tog pikachu ali mislim da treba vise da se fokusira na rp da se vise uvede rp na sever.Rankovi ce biti raspodeljeni da svako ima svoj posao ko ce ici u geto ko ce ici za radi grafite itd.
Hteo bi napraviti vise rp tacnije da napravim vise talacke da se aktivira geto i sami eventi. Mislim i smatram za samog sebe da mogu uticati sta ce se raditi i da ce me ljudi koji ce biti u bandi slusati. Ako postanem Lider organizacije,ja iskreno zelim da misle sve najbolje da su tu dobrodosli da nema svadje mrznje,da se osecaju sto opustenije i lagodnije
- Bio sam zamenik lidera u bandama vise puta i samim tim imam iskustva u vođenju
- Ne zelim toksicnost, tako da smatram da se sve moze resiti bez foruma i glupih zalbi samo kako bi se nekom nabio warn
- Poznajem dobro sva pravila u vezi bandi kako generalna tako i geto pravila.
- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.
Takodje mogu reci da sam igrac sam koji postuje sva pravila i pridrzava se propisa. Mogu reci za sebe da sam dosta objektivan i pristupacan, a svaku svoju gresku nastojim ispraviti. Uvek sam otvoren za predloge pa bi tako kao lider sve stvari vezane za organizaciju radio u dogovoru sa svojom HC, a ne na svoju ruku.Vecinu svog roleplay-a u bandma sam provodio u Bloods i Marabunti pa sam se odlucio opredeliti za nesto novo. Milsim da je Ballas zbog svog polozaja dosta mirnija banda od ostalih i ima dosta prostora za poboljsanje samog roleplay-a unutar organizacije.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Vise dogadjaja koje bi pravio talacke, pljacka 24/7, Gun Store,FZ raid itd
-Saradnja sa drugim liderima bande i sa kuratorom mogli bi praviti dosta eventa.
-Mislim da sa mojim poznavaljem pravila i iskustvom da bi ljudi pratili mene i mogli bi praviti dobar RP.
Svaki clan koji bude hteo da udje u org bice ispitan za pravila koje bi trebao svaki buduci clan morao znati.Koje god pravilo bude prekrseno bilo bi sankcionisano
organizirao bi rankove na nacin da svaki rank zna koja mu je duznost i kome je odgovoran. Smatram da u bandi nije bitan broj vec kvalitet ljudi koji se nalazi u njoj, zato bi doista obracao pozornost na ljude koji se primaju u organizaciju.
Smatram da imam ljude u bandi koji su jako iskusni i ne bi se desavale gluposti tacnije bilo mi smanjeno na minimum krsenje svakog pravila
- Ne volim MG tako da bih forsirao da svi clanovi koriste radio od organizacije
- Odrzavao bih redovne sastanke sa clanovima na kojima bi resavali sve probleme unutar organizacije (naravno ukoliko ih uopste bude) i na kojima bi svi clanovi bili u mogucnosti da daju svoje misljenje ili neki savet.
- Pojačat RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.
-Nastojao bih da uvedem sto vise akcija vezanih za bandu kako bi ljudima bilo sto zanimljivije, radio bih IC dogadjaje kao sto su pljacka ammo i money run-a, vise talackih situacija, napad na state object, zajednicka pljackanja na autoputu...
- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu, ići na podmornicu.
- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.
- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.
-Pokusao bih povecati roleplay na samim talackim situacijama jer mislim da se roleplay ne treba svoditi na davanju para i slobodnog prolaza.
- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.
- Toksičnost neće biti tolerirana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednica.
- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).
-Hteo bi da pravim sto vise problema drzavnim organizacijam, mnogo vise talackih, pljacke prodavnica/oruzarnica, robanje po auto putu, udruzene talacke sa ostalim bandama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rankovi
1.Suspend
2.Newbie
3.Young Balla
4.Hustler
5.Graffiti Team
6.Graffiti Team Leader
7.Spray Team
8.Big Balla
9.Turfer
10.Turf Leader
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
High Command
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.OG Balla
12.Co-Leader
13.Leader
Meni nije zalba sto ja nisam ja izabran nego dajem cist primer gde sam se trudio da skolpim samu prijavu da bi neko uzeo napiso 3 kratke recenice i bio izabran
kao na primer ovo
1. Vaše ime u RL - Matej Krstevski
2. Vaše godine - 23
3. Vremenska zona - GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4+ zavisi od smenu na posao
5. Vaš Diskord - matejko # 4950
6. Vaše Ingame ime - Gerrito Malchiny
7. Vaš ID - 1255
Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? -Zelim postati lider ove organizacije zato sto poznajem sebe, i znam da imam liderski duh koji je potreban za da se sklopi jedan uspesan tim koji bi mogao da izdrzi jedan mandat bez ikakvih problema. Imam dosta iskustva(igram roleplay previse vreme) i sam siguran da ako mi se ukaze prilika mogu da implementiram moje vestine za da ova organizacija bude na najvisem nivou.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Imam ekipu koja je spremna da mi pomogne da prvo nadjemo ljudi kojima je stalo do GANG rp-a i naravno ako imaju poteskoce da im objasnimo pravila. Moja ideja je da napravim da svaki clan odnosno svaki RANK ima svoje zaduzenje i da svoje vreme koje bude provodio na serveru mu bude ispunjeno i zabavno. Planiram da se vise fokusiram na talackih i raznih RP akcija koje ce se odvijati uglavnom u ghetto za da napravim vecu interakciju izmedju clanova kako bi im bilo zabavnije. Imace ekipa koja ce biti zaduzena i posebno odabrana koja ce da vodi talacke kako ne bi dolazilo do prekrsaja pravila i remetenje RP-a. Ima dosta toga sto sam zamislio i nadam se da cu dobiti sansu da na intervju pretstavim curatorima.
ili ovo
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa kao i lidera Ballasa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse
hteo bi se skrenuti paznja ili da se opet izaberu drugi ljudi za intervju ne moram ja biti izabran nije meni do toga nego zasto mi kao naprimer i ja i dosta ljudi se trude oko prijave da bi se izabrali ljudi koji se izaberu iz ciste zabave.
1.Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10
5. Vaš Diskord:Slavko…#0001
6. Vaše Ingame ime:Teo Ahil
7. Vaš ID: 18441
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Lider za:Ballas
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Od prvog dana servera roleplayao sam bandu to mi je jako bilo zanimljivo. Imao sam prilike da vidim kako se vodi banda i pala mi je ideja da postanem lider. Biti lider za mene ce biti nesto novo ali sam spreman za to,nisam nikad bio lider nicega ali mislim da mogu biti i da ce banda dosta biti dobra i aktivna.Samim tim mislim da ce biti dosta ljudi u samom gangu i da ce sa gangom moci raditi dosta eventa . Roleplay price tacnije talacke 24/7 gun store imacu posebne ljude za turf i posebne za talacke tacnije akcije.
Mislim da treba vise da se fokusira na same akcije da nije turf sve. Sve vise se ljudi trude oko tog pikachu ali mislim da treba vise da se fokusira na rp da se vise uvede rp na sever.Rankovi ce biti raspodeljeni da svako ima svoj posao ko ce ici u geto ko ce ici za radi grafite itd.
Hteo bi napraviti vise rp tacnije da napravim vise talacke da se aktivira geto i sami eventi. Mislim i smatram za samog sebe da mogu uticati sta ce se raditi i da ce me ljudi koji ce biti u bandi slusati. Ako postanem Lider organizacije,ja iskreno zelim da misle sve najbolje da su tu dobrodosli da nema svadje mrznje,da se osecaju sto opustenije i lagodnije
- Bio sam zamenik lidera u bandama vise puta i samim tim imam iskustva u vođenju
- Ne zelim toksicnost, tako da smatram da se sve moze resiti bez foruma i glupih zalbi samo kako bi se nekom nabio warn
- Poznajem dobro sva pravila u vezi bandi kako generalna tako i geto pravila.
- Imam spreman Grafiti Team koji se već unutar par sezona pokazao kao jako kvalitetana ekipa, isto tako i za TURF ekipu. Imam pregovarače koji su spremni pregovarat na raznim događajima sa policijom na koje planiramo jako česti ići na gunstore / talačke.
Takodje mogu reci da sam igrac sam koji postuje sva pravila i pridrzava se propisa. Mogu reci za sebe da sam dosta objektivan i pristupacan, a svaku svoju gresku nastojim ispraviti. Uvek sam otvoren za predloge pa bi tako kao lider sve stvari vezane za organizaciju radio u dogovoru sa svojom HC, a ne na svoju ruku.Vecinu svog roleplay-a u bandma sam provodio u Bloods i Marabunti pa sam se odlucio opredeliti za nesto novo. Milsim da je Ballas zbog svog polozaja dosta mirnija banda od ostalih i ima dosta prostora za poboljsanje samog roleplay-a unutar organizacije.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
- Vise dogadjaja koje bi pravio talacke, pljacka 24/7, Gun Store,FZ raid itd
-Saradnja sa drugim liderima bande i sa kuratorom mogli bi praviti dosta eventa.
-Mislim da sa mojim poznavaljem pravila i iskustvom da bi ljudi pratili mene i mogli bi praviti dobar RP.
Svaki clan koji bude hteo da udje u org bice ispitan za pravila koje bi trebao svaki buduci clan morao znati.Koje god pravilo bude prekrseno bilo bi sankcionisano
organizirao bi rankove na nacin da svaki rank zna koja mu je duznost i kome je odgovoran. Smatram da u bandi nije bitan broj vec kvalitet ljudi koji se nalazi u njoj, zato bi doista obracao pozornost na ljude koji se primaju u organizaciju.
Smatram da imam ljude u bandi koji su jako iskusni i ne bi se desavale gluposti tacnije bilo mi smanjeno na minimum krsenje svakog pravila
- Ne volim MG tako da bih forsirao da svi clanovi koriste radio od organizacije
- Odrzavao bih redovne sastanke sa clanovima na kojima bi resavali sve probleme unutar organizacije (naravno ukoliko ih uopste bude) i na kojima bi svi clanovi bili u mogucnosti da daju svoje misljenje ili neki savet.
- Pojačat RP, smanjiti OOC chat i OOC pričanje preko radia, bila bi upozorenja na MG da ljudi što manje MG-aju kako bi RP bio zabavniji i zanimljiviji, jako će se kazniti MG.
-Nastojao bih da uvedem sto vise akcija vezanih za bandu kako bi ljudima bilo sto zanimljivije, radio bih IC dogadjaje kao sto su pljacka ammo i money run-a, vise talackih situacija, napad na state object, zajednicka pljackanja na autoputu...
- Želim više aktivirat RP sa policijom tako da često radimo pljačke, talačke i napad na vojnu bazu, ići na podmornicu.
- Svi će imat priliku pridružit se bandi nebitno o subjektivnom misljenju nekoga drugoga.
- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.
-Pokusao bih povecati roleplay na samim talackim situacijama jer mislim da se roleplay ne treba svoditi na davanju para i slobodnog prolaza.
- Podizanje rankova će biti dodjeljeno aktivnima i članovima koji pomažu bandi.
- Toksičnost neće biti tolerirana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednica.
- Članovi koji su u bandi samo zbog svojih interesa će biti izbačeni. Želim jednu čvrstu ekipu koja je tu za RP i zabavu, a ne iz svojih interesa (Krađa vozila, prodaja na crnom tržištu...).
-Hteo bi da pravim sto vise problema drzavnim organizacijam, mnogo vise talackih, pljacke prodavnica/oruzarnica, robanje po auto putu, udruzene talacke sa ostalim bandama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rankovi
1.Suspend
2.Newbie
3.Young Balla
4.Hustler
5.Graffiti Team
6.Graffiti Team Leader
7.Spray Team
8.Big Balla
9.Turfer
10.Turf Leader
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
High Command
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.OG Balla
12.Co-Leader
13.Leader
Meni nije zalba sto ja nisam ja izabran nego dajem cist primer gde sam se trudio da skolpim samu prijavu da bi neko uzeo napiso 3 kratke recenice i bio izabran
kao na primer ovo
1. Vaše ime u RL - Matej Krstevski
2. Vaše godine - 23
3. Vremenska zona - GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4+ zavisi od smenu na posao
5. Vaš Diskord - matejko # 4950
6. Vaše Ingame ime - Gerrito Malchiny
7. Vaš ID - 1255
Dodatne Informacije
1. Lider za... Ballas
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? -Zelim postati lider ove organizacije zato sto poznajem sebe, i znam da imam liderski duh koji je potreban za da se sklopi jedan uspesan tim koji bi mogao da izdrzi jedan mandat bez ikakvih problema. Imam dosta iskustva(igram roleplay previse vreme) i sam siguran da ako mi se ukaze prilika mogu da implementiram moje vestine za da ova organizacija bude na najvisem nivou.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. - Imam ekipu koja je spremna da mi pomogne da prvo nadjemo ljudi kojima je stalo do GANG rp-a i naravno ako imaju poteskoce da im objasnimo pravila. Moja ideja je da napravim da svaki clan odnosno svaki RANK ima svoje zaduzenje i da svoje vreme koje bude provodio na serveru mu bude ispunjeno i zabavno. Planiram da se vise fokusiram na talackih i raznih RP akcija koje ce se odvijati uglavnom u ghetto za da napravim vecu interakciju izmedju clanova kako bi im bilo zabavnije. Imace ekipa koja ce biti zaduzena i posebno odabrana koja ce da vodi talacke kako ne bi dolazilo do prekrsaja pravila i remetenje RP-a. Ima dosta toga sto sam zamislio i nadam se da cu dobiti sansu da na intervju pretstavim curatorima.
ili ovo
1. Lider za... The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Zelim postati lider zato sto volim roleplay na gang strani i iskusan sam u vodjenju organizacija. Bio sam crime curator i curator The Familiesa kao i lidera Ballasa, tako da znam gdje lideri najvise prave greske. Od kako sam krenuo igrati sam bio u gangovima i isao na sve evente. Imam svoju ekipu od 10-15 igraca koji ne krse pravila i znaju da se ponasaju,te smatram da necemo imati warnove i necemo krsiti pravila servera. Maksimalno bih se posvetio organizaciji i trudio bih se da budemo najaktivnija organizacija na serveru. Također bi imali cesto sastanke na kojima bi svako mogao da iskaze svoje misljenje o poboljsanju organizacije i kako bi smo trebali dalje nastaviti.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. -Ne bih ubacivao razne ljude u organizaciju, za ulazak u organizaciju bi morali da znaju sva pravila i da imaju minimalno 10 godina IC. - Za greske clanova dijelio bih warnove, 3 warna -> kick iz org - Aktivnost i poslusnost clanova nagradjivao bih rank-upom i bonusima - S obzirom da je placa u gangovima jako mala, redovno bih dijelio bonuse
hteo bi se skrenuti paznja ili da se opet izaberu drugi ljudi za intervju ne moram ja biti izabran nije meni do toga nego zasto mi kao naprimer i ja i dosta ljudi se trude oko prijave da bi se izabrali ljudi koji se izaberu iz ciste zabave.