- Joined
- Sep 4, 2021
- Messages
- 589
Kao sto vidite na snimku,mi smo cuvali panele,lik me je prijavio Adminu jer sam ga ja pucao,a vidi se i na snimku da je on mene prvi poceo pucati,i jos je ubio 2. moja druga
to se ne vidi,ali mozete pogledati i Logove, i malo mi je glupi jer je Admin dosao i pokcvario mi RP
Za MG me slobodno mi mozete dati kaznu jer sam je za to zasluzio
Nadam se da ce Ovaj lik Biti Kaznjen.
Ja mislim da je meni Alex dao pogresnu kaznu.
Ja njemu ne mogu dati 5 sekundi jer me ne moze cuti !!!
Pozdrav od Log Mex-a.
to se ne vidi,ali mozete pogledati i Logove, i malo mi je glupi jer je Admin dosao i pokcvario mi RP
Za MG me slobodno mi mozete dati kaznu jer sam je za to zasluzio
Nadam se da ce Ovaj lik Biti Kaznjen.
Ja mislim da je meni Alex dao pogresnu kaznu.
Ja njemu ne mogu dati 5 sekundi jer me ne moze cuti !!!
Pozdrav od Log Mex-a.