- Joined
- Nov 3, 2022
- Messages
- 178
Pozdrav administracijo,
Ovo pisem zato sto smatram da je odluka pogresno donesena,okacio sam POV na forum gde me je lik udarao kolima.
Moja kola posle udarca su bila u podruciju vlade,kretao sam da izadjem odatle i zabio sam se u ogradu vratio se malo pozadi i krenuo dalje.
Administrator Miki Reyli smatra kao da sam uradio PG.
Smatram da odluka nije lepo donesena pa bi bilo lepo od vas da mi sklonite jail ili makar smanjite malo.
Hvala!
Ogi.
Ovo pisem zato sto smatram da je odluka pogresno donesena,okacio sam POV na forum gde me je lik udarao kolima.
Moja kola posle udarca su bila u podruciju vlade,kretao sam da izadjem odatle i zabio sam se u ogradu vratio se malo pozadi i krenuo dalje.
Administrator Miki Reyli smatra kao da sam uradio PG.
Smatram da odluka nije lepo donesena pa bi bilo lepo od vas da mi sklonite jail ili makar smanjite malo.
Hvala!
Ogi.