Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
2635 9981 19803
Date of violation
Mar 18, 2023
Time of violation
15:26
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Pp_5lYzJwfM

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
334
hahah dobiti ce te warn na fam zato sto pricate +3 covjeka na discord bolje makni zalbu
 

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
155
Ja ne znam da li si ti normalan, pokušavaš da se boriš sa vatrom kojom ne treba. Kažem ti na fam radiu da ih ne juriš a još i sečeš sam POV koliko vidim što ne smeš da radiš. Objasnio sam ti sve ali ti ideš protiv moje reči izgleda.
 

Clara DeYemming

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
178
Ja ne znam da li si ti normalan, pokušavaš da se boriš sa vatrom kojom ne treba. Kažem ti na fam radiu da ih ne juriš a još i sečeš sam POV koliko vidim što ne smeš da radiš. Objasnio sam ti sve ali ti ideš protiv moje reči izgleda.
objasni mu da makne zalbu jer ce on dobiti warn na fam za mass mg i jos sece video.
 

igorfurlan

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
108
objasni mu da makne zalbu jer ce on dobiti warn na fam za mass mg i jos sece video.
mogu stavit video od 50 minuta ali to nije povezano za vas trojicu nismo jurili vas prije jurii smo neki drugi auto id 20k tak nes i nikolas nam reko da ga ne jurimo i dobro prestali smo ga jurit onda smo se zabili u vas i nes si reko ili neko od tih trojica i ja sam reko sta i ovaj je poceo pucat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom