Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
16362
Date of violation
Mar 19, 2023
Time of violation
1:18
Proofs
https://youtu.be/9Tu22AWbOhE

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
161
Dobro vece ili ti jutro svi forum ratnicima i cenjenoj administraciji. Pov kratak kao moji zivci, poslednje vreme je primecenja prevelika aktivnost krsenja pravila A ja nista ne trazim mnogo sem da ispostuju rp situaciju i bace to prokleto oruzije koje imaju a oni frp,cl i mk rade ko dobar dan lakse mu da izbleji u zatvoru 180 minuta nego li da baci 6 metka za rev i revolver. Pravila postoje da bi se postovla a ja da okacim pov na forumu bas ono kad me ostete po mozgu. Vas forum ratnik MONE.
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Dobro vece ili ti jutro svi forum ratnicima i cenjenoj administraciji. Pov kratak kao moji zivci, poslednje vreme je primecenja prevelika aktivnost krsenja pravila A ja nista ne trazim mnogo sem da ispostuju rp situaciju i bace to prokleto oruzije koje imaju a oni frp,cl i mk rade ko dobar dan lakse mu da izbleji u zatvoru 180 minuta nego li da baci 6 metka za rev i revolver. Pravila postoje da bi se postovla a ja da okacim pov na forumu bas ono kad me ostete po mozgu. Vas forum ratnik MONE.
Mone daj koj dinar za ovu sirotinju <3
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,953
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu

ID 16362 dobit ce kaznu za FearRP + MG + GP 3.1

Nema straha za svoj zivot ( 2+ puske )
Pisanje u OOC chatu vezano za IC situaciju
Vrjedjanje u NonRp ( OOC ) chatu​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom