- Joined
- Oct 4, 2022
- Messages
- 355
Poslo me za pg na kraju pova se vidi bjezanje priznajem da sam malo prekoracio ali me salje usred RP akcije, sa biografijom smijem do 65 km/h iso sam do 90 kmh jer sam se zaletio vidi se na videu da sam krenuo kocit i salje me. Ovo nije pevi put da me salje jer ga poznajem od familije Fullproteam od kad sam izaso ja i jos par ljudi napravimo svoju on me uvjek prati i speca i kad ga ne zovem. Vjerovatno je ljut na mene zbog toga sto sam napustio fam. Ali rjesite ovo sa njim.