Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27955
Players nickname
Pedja_Dostojevskii
Administrators nickname
Diego Sancez
Date
Mar 23, 2023
Time
22:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/347462/#post-1251292

Pedja Dostojevski

Boss
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
80
Dobro vece administacijo, dobio sam kaznu za g.p 6.15, a brojao sam 5 sekundi i izdao zahtev. Takodje samo da pomenem da je zalba pregledana u roku od 30 sekundi, a nije bila jedina na forumu! U povu se lepo cuje da brojim 5 sekundi i da covek nije poslusao zahtev Na primjer:
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
Nigde nije pomenuto da ne sme na ulici da se broji, samo VAN GETTO-A!

Takodje admin nije trazio pov cele situacije iako je on meni takodje brojao i pucao me !
Ako nista bar unwarn da dobijem.

Hvala na pregledu!

 

Miroslav Klose

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
48
Dobro vece administacijo, dobio sam kaznu za g.p 6.15, a brojao sam 5 sekundi i izdao zahtev. Takodje samo da pomenem da je zalba pregledana u roku od 30 sekundi, a nije bila jedina na forumu! U povu se lepo cuje da brojim 5 sekundi i da covek nije poslusao zahtev Na primjer:
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
Nigde nije pomenuto da ne sme na ulici da se broji, samo VAN GETTO-A!

Takodje admin nije trazio pov cele situacije iako je on meni takodje brojao i pucao me !
Ako nista bar unwarn da dobijem.

Hvala na pregledu!

Hahahahahahah koliko je ovaj admin korumpiran majko mila!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom