Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pogresno donosena odluka | Marin Solo

Status
Not open for further replies.
Your ID
36919
Players nickname
Niko Belic
Administrators nickname
Marin Solo
Date
Mar 25, 2023
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/chJ5aQik2Ss

nikola tomasevic

Player
Player
Joined
Mar 15, 2023
Messages
18
da nisam ni bio tu neznam sta lik radi ja cu se potruditi da dobije kick iz administracije jel mu nije prva greska a tebi hvala do neba sto si primetio mujo ako mozes da sredit to hvala
 

nijedan

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
4
verovatno se je marin slucajno zajebo brate svakom se moze desit nema veze dobit ces unban svako se ponekad sjebe vervatno je morao zurit il je missklikovo brojeve nesto je moralo bit .
 

nikola tomasevic

Player
Player
Joined
Mar 15, 2023
Messages
18
da ali mi je pokvario sferu usao sam u krug ubio 1 i ban i razlupao dva monitora sada igram na jednom nez to trba da se desi ni kriv ni duzan ja njega razumem ali on mora biti kaznjen zbog te greske nekako.
 

nikola tomasevic

Player
Player
Joined
Mar 15, 2023
Messages
18
mujo ja zahtevam da se marin kika iz administracije jer mu ovo nije prva greska bilo ih je vise ja sada ceo dan ne mogu da igram a onaj lik koji je kriv igra.
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
mujo ja zahtevam da se marin kika iz administracije jer mu ovo nije prva greska bilo ih je vise ja sada ceo dan ne mogu da igram a onaj lik koji je kriv igra.
I kod mene je Marin Pogriješio i to debelo , dao mi G.P 6.15 ali mi je Abraham to skinuo jer je čovjek vidio šta se desilo i lijepo mu objasnio , hvala bogu pa ima Mujo i Abraham jer stvarno kad nije neko kriv a dobije kaznu oni to procjene i ispravnu odluku donesu , Marinu je ovo deseta greška za 15 dana , a Muji i Abrahamu kapu skidam !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom